Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Şartlı kabul ve kapanma

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
karbonaterol

Şartlı kabul ve kapanma

Mesaj gönderen karbonaterol » Sal May 11, 2021 1:06 am

Merhaba çok kısa bir soru soracağım, ben yaklaşık 3 haftadır wuppertal üniversitesinin şartlı kabulüne başvuru yapması için danışmanla görüşüyorum ve bana almanyada kapanma olduğu için şartlı kabul veremediklerini söylüyor mayısta yani bu ayın sonunda kabul vermeye başlayacaklarmış dediğine göre. Işin aslı doğru mudur yoksa danışman bana yalan mı sıkıyor bu arada tüm belgeler herşey tam bir şekilde danışmana da vermiştim

berkechk

Re: Şartlı kabul ve kapanma

Mesaj gönderen berkechk » Sal May 11, 2021 1:32 am

karbonaterol yazdı: Sal May 11, 2021 1:06 am Merhaba çok kısa bir soru soracağım, ben yaklaşık 3 haftadır wuppertal üniversitesinin şartlı kabulüne başvuru yapması için danışmanla görüşüyorum ve bana almanyada kapanma olduğu için şartlı kabul veremediklerini söylüyor mayısta yani bu ayın sonunda kabul vermeye başlayacaklarmış dediğine göre. Işin aslı doğru mudur yoksa danışman bana yalan mı sıkıyor bu arada tüm belgeler herşey tam bir şekilde danışmana da vermiştim
Okulların internet sitelerini kontrol et.Orda hepsi yazar.

duisburger

Re: Şartlı kabul ve kapanma

Mesaj gönderen duisburger » Sal May 11, 2021 12:55 pm

Öyle sacma sapan sey olurmu. Tam kapanma diye de birsey yok zaten. Herkes aliyor kabulleri. Senle egleniyorlar gibi duruyor.