Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Saglık sigortası karmaşıklığı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametbasli

Saglık sigortası karmaşıklığı

Mesaj gönderen sametbasli » Sal May 04, 2021 3:02 pm

merhaba
care concept den sigorta yaptım ama bu sırada bir iş buldum onlarda bana sigorta yaptırdı.Şimdi Auslamdbehördede oturum kartını almaya giderken bana 12 aylık sigorta getirceksin dedi? Şimdi ne yapmam gerek iş için ayrı Auslandbehörde için ayrı sigortamı yaptırmalıyım?

sametbasli

Re: Saglık sigortası karmaşıklığı ..Önemli

Mesaj gönderen sametbasli » Sal May 04, 2021 3:52 pm

sametbasli yazdı: Sal May 04, 2021 3:02 pm merhaba
care concept den sigorta yaptım ama bu sırada bir iş buldum onlarda bana sigorta yaptırdı.Şimdi Auslamdbehördede oturum kartını almaya giderken bana 12 aylık sigorta getirceksin dedi? Şimdi ne yapmam gerek iş için ayrı Auslandbehörde için ayrı sigortamı yaptırmalıyım?
?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş May 05, 2021 2:39 pm

Is yeri zaten sigorta yaptirdiysa oranin sigortasi yeterli olur ve hatta Care concept i iptal de ettirebilirsiniz ama is yerine bir sorun.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

cerendikmecli

Mesaj gönderen cerendikmecli » Prş Oca 06, 2022 1:19 am

merhaba, bu sene uni bonndan ön kabul aldım, dil kursunda katılımcıyım. 1 şubatta auslanderamtta oturum uzatma randevum var. at11 belgem 31 marta kadar olduğu için 31 marta kadar oturum alırım diye korkuyorum. sizce care conceptten marttan eylüle kadar 6 aylık özel sigorta da yaptırmalı mıyım yoksa at11 kabul ederler mi? teşekkür ederim