Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kısa Süreli Vize Problemi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
umudxx

Kısa Süreli Vize Problemi

Mesaj gönderen umudxx » Pzr Nis 18, 2021 2:23 pm

Merhaba arkadaşlar ben 4 Ocak da Almanyaya giriş yaptım. 31 Temmuza kadar D tipi vizem var. Benim Haziran' da Türkiyeye gitme gibi planım var, vize bitimine yaklaşık 1.5 ay kalmış oluyor. Ben Almanyaya geri döndüğümde havalimanında vizemin süresine az kalması nedeni ile problem çıkartırlar mı ? Ülkeye almamazlık yaparlar mı? Vizemi Türkiyeye gitmeden uzatabilmem şu an mümkün değil. O yüzden haziran da Türkiyeye gitmem gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: Kısa Süreli Vize Problemi

Mesaj gönderen Alarech » Pzr Nis 18, 2021 7:37 pm

umudxx yazdı: Pzr Nis 18, 2021 2:23 pm Merhaba arkadaşlar ben 4 Ocak da Almanyaya giriş yaptım. 31 Temmuza kadar D tipi vizem var. Benim Haziran' da Türkiyeye gitme gibi planım var, vize bitimine yaklaşık 1.5 ay kalmış oluyor. Ben Almanyaya geri döndüğümde havalimanında vizemin süresine az kalması nedeni ile problem çıkartırlar mı ? Ülkeye almamazlık yaparlar mı? Vizemi Türkiyeye gitmeden uzatabilmem şu an mümkün değil. O yüzden haziran da Türkiyeye gitmem gerekiyor.
Merhabalar.İsterse 10 gün kalsın bir şey olmaz merak etmeyin.

umudxx

Re: Kısa Süreli Vize Problemi

Mesaj gönderen umudxx » Pzr Nis 18, 2021 9:21 pm

Umarım öyle olur çünkü 6 ay kalışlar icin girislere izin verdiklerini biliyorum