Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Üniversite Transkript

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ertuu04

Üniversite Transkript

Mesaj gönderen ertuu04 » Pzr Mar 14, 2021 10:05 pm

Arkadaşlar merhaba. Kyk başvurumda burs çıktı bursu alabilmek için üniversiteye kaydımı yaptırdım ve okulumda hazırlık olmadığından direk bölüme başladım ama derslere girmedim bütün derslerim FF. Vizeye girmeden önce üniversite transkripti mi vermek zorunda mıyım? Verirsem olumsuz durum olur diye düşünüyorum vizede. Üniversitemi dondurup mu gitmeliyim lütfen yardımcı olur musunuz?????

egearslan

Re: Üniversite Transkript

Mesaj gönderen egearslan » Cum Mar 19, 2021 1:03 pm

ben de aynisini merak ediyorum okulu dondurmadim,almanca calisiyorum diye derslere de girmedim hepsi ff acaba olumsuz bir durum olusturuyor mu bu durum

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Mar 19, 2021 4:53 pm

ertuu04 yazdı: Pzr Mar 14, 2021 10:05 pm Arkadaşlar merhaba. Kyk başvurumda burs çıktı bursu alabilmek için üniversiteye kaydımı yaptırdım ve okulumda hazırlık olmadığından direk bölüme başladım ama derslere girmedim bütün derslerim FF. Vizeye girmeden önce üniversite transkripti mi vermek zorunda mıyım? Verirsem olumsuz durum olur diye düşünüyorum vizede. Üniversitemi dondurup mu gitmeliyim lütfen yardımcı olur musunuz?????
Eger derslere veya sınavlara girmemisseniz gerekmiyor transkript ama öğrenci belgesi gerekli. Vize icin eksi bir şey olmaz okul kabulunuz varsa Almanya'dan.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Özgür123

Mesaj gönderen Özgür123 » Sal May 24, 2022 10:04 pm

Bende birşey sormak istiyorum.Bir kaç gün sonra unilere başvuracağım ama daha final sinavlari 5 gün sonra Transkript de çok geç yüklenir e devlete sadece birinci dönemin Transkriptini yüklesem sorun olur mu ?çünkü çok geç olur .Ayrıca benim de notlarım çok iyi değil ne yapmam gerekiyor?(Not:1.sinifim)

Özgür123

Mesaj gönderen Özgür123 » Sal May 24, 2022 10:06 pm

Ha bide yatay geçiş yaptım geçen yıl.O yüzden yerleştirme belgemde ilk bölümüm var ne yapmalıyım.Hem öğrenci belgesi hem yerleştirme belgesini tek PDF yapıp açıklama yapıp göndersem olur mu?Acil cevap verebilir misiniz?

eclipsali

Mesaj gönderen eclipsali » Prş May 26, 2022 9:22 pm

Özgür123 yazdı: Sal May 24, 2022 10:04 pm Bende birşey sormak istiyorum.Bir kaç gün sonra unilere başvuracağım ama daha final sinavlari 5 gün sonra Transkript de çok geç yüklenir e devlete sadece birinci dönemin Transkriptini yüklesem sorun olur mu ?çünkü çok geç olur .Ayrıca benim de notlarım çok iyi değil ne yapmam gerekiyor?(Not:1.sinifim)
Ben de bunu merak ediyorum, cevap bulabildiniz mi? Ben hazırlık öğrencisiyim o yüzden transkriptim boş ama bazı üniversiteler başvuru formunda akademik geçmiş soruyor yazsam mı emin olamadım?

Özgür123

Mesaj gönderen Özgür123 » Cum May 27, 2022 11:14 pm

Bende hâlâ bulamadım .Forumdan cevap verilmiş olabilir diye baktım ama kimse cevap vermemiş.