Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Merhaba Arkadaslar Bu Sene Almanyada Okumak Istiyorum Yardimlarini Bekliyorum:)))

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ernesto24

Merhaba Arkadaslar Bu Sene Almanyada Okumak Istiyorum Yardimlarini Bekliyorum:)))

Mesaj gönderen ernesto24 » Pzr Tem 25, 2010 11:03 am

Bu sene yeni sistemde universite sinavlarina girdim ozel bi univeristeden yazilim yada bilgisayar muh. kazanacagim almayaya gelmeyi dusunuyorum. soracagim sorularda hemen yardimci olursaniz cok sevinirim cunku tercihler 26 temmuzda basliyor tercihler icin yardiminiza ihticimda var

1) Diploma notum yuz uzerinden 65 bu sorun olurmu yazilim yada bilgisayar icin
2) Yaz donemi basvurusu yapmayi dusunuyorum sizce hemen 9 ayda almanyaya gidim dilmi ogrenim yada basvurumu online yapim kabul geldikten sonrami
3) Dil kursu icin gitsem vizede sorun cikarmi
4) Birde isime yariyacak biseyler soylerseniz cok sevinirim

bazi sorularim olmus olaiblir arastiriyorum ben kusura bakmayin lutfen:)

mohsen

Mesaj gönderen mohsen » Pzr Tem 25, 2010 12:58 pm

tum sorularin hem tek basliklar altinda cevaplandi hem de ayri ayri basliklarda cevaplandi. siteyi biraz kolacan biraz da didiklersen suan da sormadigin sorular dahil tum sorularina cevaplar bulabileceksin.

Zeynepp

Mesaj gönderen Zeynepp » Pzr Tem 25, 2010 2:15 pm

[quote]venceremos tarafindan yazilan metin:

1- sorun olmaz.

2- soruyu anlamadim.

3- buyuk ihtimal cikar

4- siteyi iyice incele, sordugun sorular cok genel.[/quote]

cok pratik bir cevap olmus :)