Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lise Not ortalamasi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Doch

Lise Not ortalamasi

Mesaj gönderen Doch » Çrş Tem 14, 2010 12:14 am

merhaba arkadaslar benim bir sorum var daha once yazildiysa ozur dilerim baktim ama bulamadim...
Lise not ortalamasi ne kadar onemli almanya da uni okumak icin. yani oss de istedigimiz alanda bir yer kazandiktan sonra not ortalamama da bakarlar mi ?? eger bakiyorlarsa kac olmali ortalama?
birde oss de istedigimiz bolumu kazandik ama pek ii bir uni degil Bolu da falan diyelim bu bizim uni tarafindan tercih edilebilirligimizi dusurur mu ?? yada yuksek yerler kazanmak daha mi tercih edilebbilir yapar bizi ???

yanitlarsaniz cok sevinirim ...

Gurhan

Lise Not ortalamasi

Mesaj gönderen Gurhan » Çrş Tem 14, 2010 12:24 am

bence siteyi tam okumamissin.

prodigysrcan

Lise Not ortalamasi

Mesaj gönderen prodigysrcan » Çrş Tem 14, 2010 2:41 pm

Arkadasim siteyi bir gez bakalim 1 saat sonra bu sordugun sorularin hepsine uzunnn uzun cevaplar bulursun ama kisaca universiten onemli degil yeterki yerles istedigin 4 yillik bolume.Lise diplomana notunda bazi bolumlerde ise yarar iste tip bazi muhendislikler felan.Siteyi incele.