Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vize konusunda yardımcı olacak biri var mı ?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Heyt

vize konusunda yardımcı olacak biri var mı ?

Mesaj gönderen Heyt » Cmt Oca 16, 2021 6:57 pm

Bir okuldan şartlı kabulüm var. Okulun kabul belgesinde sommersemesterin derslerinin nisanda başlayacağı yazıyor. Ancak ben okula kayıt olmakla birlikte kursa gideceğim ve kurs okulla bağlantılı olan bir yerde veriliyor. Kurs çeşitli oturumlar şeklinde örneğin nisan ayında bir oturum haziranda bir oturum var. yani benim nisanda gitmem zorunlu değil.

Mevcut pandemi koşulları nedeniyle nisan ayındaki kursa katılmak konusunda şüpheliyim. Yaza kadar karantina sürecek deniyor.

Bundan dolayı size sorum : Nisandan önce vizeye başvursam alacağım vizeyle nisanda değil de örneğin hazirandaki kursa gidebilir miyim ?
Veya buna alternatif olarak örneğin mayısta bu elimdeki kabul belgesiyle vizeye başvurabilir miyim ? (semester başlangıcından sonra oluyor)

Heyt

Re: vize konusunda yardımcı olacak biri var mı ?

Mesaj gönderen Heyt » Pzr Oca 17, 2021 11:07 pm

Heyt yazdı: Cmt Oca 16, 2021 6:57 pm Bir okuldan şartlı kabulüm var. Okulun kabul belgesinde sommersemesterin derslerinin nisanda başlayacağı yazıyor. Ancak ben okula kayıt olmakla birlikte kursa gideceğim ve kurs okulla bağlantılı olan bir yerde veriliyor. Kurs çeşitli oturumlar şeklinde örneğin nisan ayında bir oturum haziranda bir oturum var. yani benim nisanda gitmem zorunlu değil.

Mevcut pandemi koşulları nedeniyle nisan ayındaki kursa katılmak konusunda şüpheliyim. Yaza kadar karantina sürecek deniyor.

Bundan dolayı size sorum : Nisandan önce vizeye başvursam alacağım vizeyle nisanda değil de örneğin hazirandaki kursa gidebilir miyim ?
Veya buna alternatif olarak örneğin mayısta bu elimdeki kabul belgesiyle vizeye başvurabilir miyim ? (semester başlangıcından sonra oluyor)
Cevap verecek kimse yok mu ?????