Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye\'deki myo Bolumleri

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
amedli

Mesaj gönderen amedli » Prş Tem 01, 2010 9:53 pm

Arkadaslar sitenize yeni uye oldum ve siteyi cok begendim emegi gecenlerin eline saglik ben duz lise mezunu bir ogrenciyim bu sene ygsden 340 puan aldim lysde baya iyi yaptigimi dusunuyorum sozel alaninda iki bolum hakkinda kafama takilanlari sizinle paylasmak istiyorum: adalet myo bolumu ve saglik idaresi alanlarinda birini tercih yapmak istiyorum bu sene adaleti secersem dgs(dikey gecis sinavinda) hukuka gecme imkanim var saglik idaresini ise sececek olursam saglik isletmeciligi vs bolumune gecis hakkim var ben onlisantan sonra diger iki yilida turkiyede gecirip almanyada master yapmayi dusunuyorum sizce saglik alaninda mi yoksa hukuk alanindaki master programi icin almanyayi dusunmem gerekir bu konuda yardimci olabilecek arkadaslara tsk ederim..

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Cum Tem 02, 2010 12:16 am

Eger sozelciysen saglik alanindan tibbi dokumantasyon ve sekreterligide secebilirsin turkiyede 2013 e kadar onu acik olan bi bolum oda
ve almanya icin hukuktansa saglik alanini dusunmelisin

baran burak

Mesaj gönderen baran burak » Cum Tem 02, 2010 1:36 pm

Serhanin dedigine tamamen katiliyorum dunyanin hangi yerine gidersen git saglik alaninda bosta kalmazsin bu arada sunuda eklemek gerekir ben univli oldum is bitti demekle olmuyor asl universiteyi kazandiktan sonra maraton basliyor bencede hukuk yerine sagligi dusun almanyada hukuk masteri cok ama cok zor haa ben zora gelebilirm dersen o ayri bir mesele ama tibbi dokumantasyon ve sekreterlik bolumu icin kpssden 70 uzeri alman yeterli cok guzel bir bolum diye duydum gerisi sana kalmis iyi calismalar dostum...