Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist başvuru detayları

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Bermula

Uni assist başvuru detayları

Mesaj gönderen Bermula » Pzt Eyl 28, 2020 9:46 pm

Merhaba uni assist üzerinden başvuru yapacağım fakat birkaç sorum var.

Şartlı kabul kabul için başvuru yapmak istiyorum türkiyede 4 yıllık bir lisans bölümü kazandım.
Belge yükleme esnasında belgeler için kategori seçiyoruz buradaki study certificate kısmına hangi belgeler yükleniyor?

Application formunda yüklenmesi isteniyor fakat sitede doldurup çıktısını alabileceğim bir sayfa bulamadım Application form u nasıl alıyoruz.

Seçilen üniversitelerin bazılarında cevaplanması gereken sorular kısmı var bazılarının ise yok bunun olayı nedir?

Vpd isteyen üniversite başvurusunda Vpd belgesinin posta ile bize gönderileceği yazıyor fakat adresimizi yazdığımız kısıma türkiyedeki bir adresi yazmak için karakter sınırı yeterli değil ne yapmalıyım.

Eğitim geçmişimizi yazdığımız kısımda aldığınız en yüksek okul sertifikası gibi bir ibare var burda Anadolu lisesi seçeneği ve türkiyede tanınan bir üniversiteden kabul mektubu veya belgesi gibi bir seçenek var hangisini işaretlemeliyim?

Şimdiden teşekkürler.