Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Şartlı Kabülle Başka Kursa Gitmek

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
bet610

Şartlı Kabülle Başka Kursa Gitmek

Mesaj gönderen bet610 » Pzt Eyl 28, 2020 3:00 pm

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Baska okuldan aldigimiz kabulle ozel kursa gidildigini biliyorum ama bu her universite icin gecerli mi? Yoksa spesifik okullarda mi gecerli. Bu sekilde yapmis arkadaslar ne sekilde basvuru yapti acaba? Tesekkur ederim.

Bilker

Re: Şartlı Kabülle Başka Kursa Gitmek

Mesaj gönderen Bilker » Sal Eyl 29, 2020 10:50 am

Yani kabul aldigin degil de baska bir üniversitenin kursuna gidip gidemeyeceginimi soruyorsun? Eger öyleyse gidemiyorsun diye biliyorum. Üniversitenin kursuna gitmek icin zaten üniversiteden sartli kabul alman gerekiyor öncelikle.

bet610

Mesaj gönderen bet610 » Sal Eyl 29, 2020 1:03 pm

Hayir, ozel bir kursa gidebilir miyim diye soruyorum simdi coronadan dolayi dersler online olacak. Yuzyuze bir kurs bulsam sanki daha iyi olur diye dusundum ama gidebilir miyim bilmiyorum.

sametbasli

Mesaj gönderen sametbasli » Çrş Eyl 30, 2020 2:28 am

bet610 yazdı: Pzt Eyl 28, 2020 3:00 pm Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Baska okuldan aldigimiz kabulle ozel kursa gidildigini biliyorum ama bu her universite icin gecerli mi? Yoksa spesifik okullarda mi gecerli. Bu sekilde yapmis arkadaslar ne sekilde basvuru yapti acaba? Tesekkur ederim.
Gidebilirsin. Onun içinde başvuru yapman gerekiyor sartlı kabul gibi.