Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ulusal Vize-Motivasyon Mektubu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
iremc.

Ulusal Vize-Motivasyon Mektubu

Mesaj gönderen iremc. » Cum Tem 31, 2020 12:52 pm

Merhaba arkadaşlar,

Malum ulusal vize randevusu alamayan çok kişi var ve hala beklemedeyiz. Bu arada ani bir randevu alabilme durumununda hazırlıklı olabilmek için evraklarımı tamamlamayı düşünüyorum. İngilizce bir yüksek lisans programına kabul aldım ve ulusal vize başvurusu için motivasyon mektubumu tamamlayacağım. Bu başlık altında motivasyon yazısında neler yazılması gerektiği, özellikle hangi notların vurgulanması gerektiği ile ilgili bilgisi ya da fikri olanlar öenmli ayrıntıları belirtebilirlerse hepimize çok faydalı olur. Grupta üniversite başvurusu motivasyon mektubu için ayrı bir başlık gördüm ancak vize için ayrı olarak var mı biliyorum. Şimdiden teşekkürler.

blues

Re: Ulusal Vize-Motivasyon Mektubu

Mesaj gönderen blues » Sal Ağu 04, 2020 1:09 am

iremc. yazdı: Cum Tem 31, 2020 12:52 pm Merhaba arkadaşlar,

Malum ulusal vize randevusu alamayan çok kişi var ve hala beklemedeyiz. Bu arada ani bir randevu alabilme durumununda hazırlıklı olabilmek için evraklarımı tamamlamayı düşünüyorum. İngilizce bir yüksek lisans programına kabul aldım ve ulusal vize başvurusu için motivasyon mektubumu tamamlayacağım. Bu başlık altında motivasyon yazısında neler yazılması gerektiği, özellikle hangi notların vurgulanması gerektiği ile ilgili bilgisi ya da fikri olanlar öenmli ayrıntıları belirtebilirlerse hepimize çok faydalı olur. Grupta üniversite başvurusu motivasyon mektubu için ayrı bir başlık gördüm ancak vize için ayrı olarak var mı biliyorum. Şimdiden teşekkürler.
up