Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ERASMUS ACİL DANIŞABİLECEĞİM BİRİLERİ LAZIM

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
umudxx

ERASMUS ACİL DANIŞABİLECEĞİM BİRİLERİ LAZIM

Mesaj gönderen umudxx » Cum Tem 24, 2020 10:26 pm

Merhaba arkadaşlar ben Erasmusdan onay aldım kabul edildim sözleşmeler var. Benden sorumlu yetkili Kadın ile mailleşiyoruz hatta Eylül de Almanya da olmam gerekiyor. Kadın A2 Almanca istiyordu benden ama ben sırf Almanyaya gidebilmek için onay almadan önce Goethe a2 kursa gittim ve sonra sınava girdim ama başarısız oldum malesef 59 puanla:( Kadına sadece A2 katılım belgem var Almanyaya gelmeden sınava gireceğim dedim de kadın Almanyaya gelmeden sınava girmen çok güzel dedi. Pandemi nedenleriyle A2 Sınavına 2. kez giremedim malesef bende sadece a1 sınavına girdim ve 81 puanla başarılı oldum, A1 Almanca sertifikam var şu an. Kadına ben bu durumu bildirmek istiyorum, A2 Sınav Sonuç Belgesi var bu belgeyi de kadına mail attığımda A1 Sertifikam A2 Katılım Belgem, A2 Sınav Sonucumu kadına bildirmek istiyorum. Hani A2 den 1 puanla kaldım ama A1 Sertifika ve A2 Katılım belgem var diye. Sizce kadın ne düşünür? Dürüst olduğum için en azından bir şey demez diye düşünüyorum sizce?

noble

Re: ERASMUS ACİL DANIŞABİLECEĞİM BİRİLERİ LAZIM

Mesaj gönderen noble » Cum Tem 24, 2020 10:31 pm

Hangi kadın bu merak ettim

kleinebereich

Mesaj gönderen kleinebereich » Cmt Tem 25, 2020 1:41 am

Okadar karmaşık ve devrik anlatmışsınız ki A1 A2 ler havada uçuşuyor.Okullarda kişiler insiyatif kullanmıyor genelde kural neyi gerektiriyorsa o uygulanıyor.

umudxx

Mesaj gönderen umudxx » Cmt Tem 25, 2020 10:53 am

:D O kadar karışık olması normal beklemediğim kadar işler karıştı o yüzden kusura bakmayın