Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesaba para aktarmak için banka önerisi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
time

Bloke hesaba para aktarmak için banka önerisi

Mesaj gönderen time » Sal Tem 14, 2020 11:49 am

Merhaba, bloke hesap için para yatıracağımız alman bankasıyla anlaşması vs olan türk bankası var mı? Bloke hesaba hangi türk bankasından daha raha para aktarırız? Önerebileceğiniz banka var mı? Veya herhangi bir tavsiyeniz?

Heisenbergg

Re: Bloke hesaba para aktarmak için banka önerisi

Mesaj gönderen Heisenbergg » Sal Tem 14, 2020 10:00 pm

ben işbankasındaki parayı transferwise la coracle bloke hesabıma aktarmıştım sorunsuz ve hızlı olmuştu tavsiye ederim .

hkm01

Mesaj gönderen hkm01 » Cum Tem 17, 2020 12:53 am

Transferwise kullandim fiyatlari makuldu

Dertra

Mesaj gönderen Dertra » Prş Ağu 13, 2020 9:56 pm

Heisenbergg yazdı: Sal Tem 14, 2020 10:00 pm ben işbankasındaki parayı transferwise la coracle bloke hesabıma aktarmıştım sorunsuz ve hızlı olmuştu tavsiye ederim .
Merhabalar ne kadar sürdüğünü hatırlıyor musunuz?
Bloke hesap için banka seçmeye çalışıyorum aynı şekilde iş bankasından yapacağım en hızlı bloke hesap firmasını kullanmak istiyorum

Heisenbergg

Mesaj gönderen Heisenbergg » Cum Ağu 14, 2020 4:49 pm

Dertra yazdı: Prş Ağu 13, 2020 9:56 pm Merhabalar ne kadar sürdüğünü hatırlıyor musunuz?
Bloke hesap için banka seçmeye çalışıyorum aynı şekilde iş bankasından yapacağım en hızlı bloke hesap firmasını kullanmak istiyorum
Çok net hatırlamıyorum ama baya hızlıydı 6saatten kısaydı sanırsam

yuzigu

Mesaj gönderen yuzigu » Cum Ağu 14, 2020 5:21 pm

Alman bankalarıyla anlaşmalı bi Türk bankası yok. Eğer paraya kıyıcam dersen (1000 - 1500tl komisyon), akbank veya garantiden aynı gün valorlü Swift ile yollayabilirsin. Ben bloke hesap bedelini 26 Temmuz 2019 Cuma günü transferwise üzerinden yollamıştım. Bloke hesap onayım 30 temmuz salı günü akşamı gelmişti. Transferwisedan ilk transferi bu link üzerinden komisyon ödemeden gerçekleştirebilirsin.

Buda fintibadan 15€ indirim linki

Transferwise detaylı inceleme
Fintiba incelemesi

bktstly

Mesaj gönderen bktstly » Sal Eyl 22, 2020 1:11 pm

Ben coracle'de hesap açtıracağım güvenilir midir acaba ? Parayı yatırdıktan sonra hemen onay maili geiliyor mu? Ayrıca parayı ALmanya'da çekerken zorluk çıkarıyor mu ?

aysvldn

Mesaj gönderen aysvldn » Sal Haz 13, 2023 10:59 am

Tr den paranın almanyaya gitmesi 3günü bulabiliyor hiç bir bloke hesap şirketi anında paran geldi demiyor, gitmiyor çünkü. 2 şirket denedim 2sinde de sorun yaşamadım. Coracle kullanıyorum şuan param ayın ilk günü hesapta 1 gün bile gecikmiyor tavsiye ederim. Almanyaya gelince banka hesabı açman gerekiyor hepsinde prosedür aynı. Ama online bankalardan açabilirsin kolay hızlıca açılıyor. Vividten açmak isteyene referans linkini kullanabilir:
https://vivid.money/r/aysevildanHC7

szn33

Mesaj gönderen szn33 » Sal Eyl 05, 2023 3:49 pm

Coracle i bloke hesap icin guncel olarak oneren var midir

Reklamsiz gercek deneyimlerinizi alabilir miyim tskler

devletamca

Mesaj gönderen devletamca » Pzt Eyl 11, 2023 8:46 pm

Dekont ihtiyacınız yoksa Yapı Kredi Global Fast en uygunu, eğer dekont lazımsa SWIFT tercih edebilirsiniz, Expatrio’dan ucuza geliyor. Bahsettiğim yöntemler euro transferleri için geçerli, TRY olarak işlem yapıcaksanız Transferwise’da kur satış farkı dışında ilk transferde ücret kesmiyor. Müşteri hizmetleri gayet hızlı ve iyi çalışıyor, tavsiye ederim.