Giriş yapamayanların dikkatine
  • Şifremi unuttum özelliğini kullanarak yeni şifre talebinde bulunmalısınız.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tıklayıp, yeni şifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni şifre ile giriş yapın.
    • Yeni şifre belirlemek için giriş yaptıktan sonra buraya tıklayın
  • Mail adresi güncel olmadığı için maili alamayanlar bu başlık altında çözüme ulaşabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, şikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

Tahliye uçuşları

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
XxXxX

Tahliye uçuşları

Mesaj gönderen XxXxX » Sal May 19, 2020 1:21 pm

Arkadaşlar, 15 haziran için almanya bileti aldım. Uçuşlar kapalı olduğu için gidemiyorum. Benim korktuğum konu ya 15 haziranda uçuşlar açılmazsa? Bilet parası yansın o umrumda değil. Yeterki almanyaya geri dönebileyim. Tahliye uçuşları hakkında bilgisi olan var mı? Istanbul-Ankara da yapılıyor diye biliyorum. Ne sıklıkla yapılıyor? Bilgi alabileceğim bir websitesi varsa yada sizin bilginiz varsa beni aydınlatırsanız sevinirim.

thebuzzsaw

Re: Tahliye uçuşları

Mesaj gönderen thebuzzsaw » Çrş May 20, 2020 5:02 pm

https://tuerkei.diplo.de/tr-de/-/2328730

bu site altından bakabilirsiniz; D vizesi sahipleri veya oturumu olanlar bildiğim kadrıyla Almanya'ya 15 hazirandan önce de girebilirler, ama uçuş bulmak mesele, THY 1 haziran'da uçuşlar başlayacak diyor sitesinde ama o veri de değişip duruyor, kesin bir şey söylemek zor..
Bana kalsa ben de ilk uçuşla gidicem ama 14 günlük karantina meselesi var bir de, o iş nasıl olcak fikrim yok, markete bile gidemiyoruz galiba :)

XxXxX

Mesaj gönderen XxXxX » Çrş May 20, 2020 6:58 pm

thebuzzsaw yazdı:
Çrş May 20, 2020 5:02 pm
https://tuerkei.diplo.de/tr-de/-/2328730

bu site altından bakabilirsiniz; D vizesi sahipleri veya oturumu olanlar bildiğim kadrıyla Almanya'ya 15 hazirandan önce de girebilirler, ama uçuş bulmak mesele, THY 1 haziran'da uçuşlar başlayacak diyor sitesinde ama o veri de değişip duruyor, kesin bir şey söylemek zor..
Bana kalsa ben de ilk uçuşla gidicem ama 14 günlük karantina meselesi var bir de, o iş nasıl olcak fikrim yok, markete bile gidemiyoruz galiba :)
Evet 14 gün dışarı çıkamayacağız. Ben 15 haziran için uygun fiyattan bilet aldım (600-700tl arasıydı) 1 haziranda almak istemedim gene ertelenir vs.. Benim pasaport 14-17 haziranda bitiyor karantinadan dolayı yeniletemeyeceğim muhtemelen.

tarıkkmt

Mesaj gönderen tarıkkmt » Pzr May 24, 2020 7:59 pm

ben de tahliye uçuşuyla gelmeyi planlıyordum ancak 2500 tl gibi bir fiyat çekiyorlar :D umarım 15 hazirandan sonra daha ertelemezler