Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

KONSOLOSLUĞA İKİ DİL KURSU KAYDINI DA SUNMALI MIYIM?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
kayragns.7

KONSOLOSLUĞA İKİ DİL KURSU KAYDINI DA SUNMALI MIYIM?

Mesaj gönderen kayragns.7 » Pzt Oca 13, 2020 6:23 pm

Arkadaşlar merhaba. Yüksek lisans için başvurduğum üniverstenin dil kursuna kayıt yaptırdım, kayıt kağıdım geldi. Ancak cevap uzun sürede geldiği için konsolosluğun randevusuna yetişmek adına Üniversite’den başka şehirde de dil kursuna kayıt olmuştum. Bir kaç gün sonra konsoloslukta görüşmem var. Hem üniversitenin kurs kaydını hem de özel dil okulu kurs kağıdını da göstermeli miyim? Bu bir şüphe uyandırır mı ya da negatif bir etki yaratır mı görüşlerinizi merak ediyorum?

kayragns.7

Re: KONSOLOSLUĞA İKİ DİL KURSU KAYDINI DA SUNMALI MIYIM?

Mesaj gönderen kayragns.7 » Çrş Oca 15, 2020 11:50 pm

kayragns.7 yazdı: Pzt Oca 13, 2020 6:23 pm Arkadaşlar merhaba. Yüksek lisans için başvurduğum üniverstenin dil kursuna kayıt yaptırdım, kayıt kağıdım geldi. Ancak cevap uzun sürede geldiği için konsolosluğun randevusuna yetişmek adına Üniversite’den başka şehirde de dil kursuna kayıt olmuştum. Bir kaç gün sonra konsoloslukta görüşmem var. Hem üniversitenin kurs kaydını hem de özel dil okulu kurs kağıdını da göstermeli miyim? Bu bir şüphe uyandırır mı ya da negatif bir etki yaratır mı görüşlerinizi merak ediyorum?