Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Assist Yardım

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametgp

Uni Assist Yardım

Mesaj gönderen sametgp » Pzt Oca 06, 2020 9:42 pm

Merhabalar,

Ön lisans mezunuyum B1 seviyesine kadar Goethe katılım belgem var. Şimdi başvurmak istediğim üniversiteler Bremen, Dortmund, Wuppertal ve Goethe. Uni assist üzerinden ödemesini yaptım bu üniversitelerin ama belge yükleme işlemine takıldım. Mein Antrage / Dokumente bölümüne sadece yükleme yapıyoruz ve bekliyor muyuz? Sonrasında tabi posta yapacağım. Ayrıca bu üniversiteler için motivasyon yazısı şart değil sanırım. Kaç gündür bakıyorum bulamadım. Buraya tecrübeli birisi vardır diye umarak yardım almak istedim. Son sorum ise mezuniyet notumu Alman not sistemine çevirip göndermem gerekir mi?

Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

gullozdmrr

Re: Uni Assist Yardım

Mesaj gönderen gullozdmrr » Sal May 19, 2020 1:50 am

sametgp yazdı: Pzt Oca 06, 2020 9:42 pm Merhabalar,

Ön lisans mezunuyum B1 seviyesine kadar Goethe katılım belgem var. Şimdi başvurmak istediğim üniversiteler Bremen, Dortmund, Wuppertal ve Goethe. Uni assist üzerinden ödemesini yaptım bu üniversitelerin ama belge yükleme işlemine takıldım. Mein Antrage / Dokumente bölümüne sadece yükleme yapıyoruz ve bekliyor muyuz? Sonrasında tabi posta yapacağım. Ayrıca bu üniversiteler için motivasyon yazısı şart değil sanırım. Kaç gündür bakıyorum bulamadım. Buraya tecrübeli birisi vardır diye umarak yardım almak istedim. Son sorum ise mezuniyet notumu Alman not sistemine çevirip göndermem gerekir mi?

Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.
merhaba sorularınıza yanıt bulabildiniz mi acaba