Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya'dan iş teklifi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Sinocan123

Almanya'dan iş teklifi

Mesaj gönderen Sinocan123 » Cmt Eyl 28, 2019 3:57 pm

Merhabalar, uzun süredir üzerine kafa yorduğum bir konu ile yine sizlerle birlikteyim.Şimdi uzatmadan direk konuya bodozlama giriyorum..
Benim dayımın bir Bilgisayar programcılığı,yazılım,IT bunun üzerine köklü bir şirketi var.Kendisi bu şirketin Kurucusu ve sahibi ben ise Elektrik-Elektronik Lise mezunuyum, üniversiteye Radyo ve Televizyon PROGRAMCILIĞI bölümü ile devam ediyorum. Ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Bilgisayar-Elektronik-Yazılım işlerinde 3.5 senedir aktif olarak çalışıyorum. Şimdi ben dayım ile iletişime geçip kendisinden şirketinde uygun bir pozisyona iş teklifi alsam ve bunun belgeleri ile vize almak için İDATA nın kapısını çalsam beni ne bekliyor olur? herhangi problem yaşar mıyım yoksa direkt vize onay görür mü sizin bilgilerinizden faydalanmak isterim. Teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Almanya'dan iş teklifi

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 29, 2019 10:15 pm

Büyük bir ihtimalle red bekliyor olur. Ilk olarak en az A2 seviyesinde almanca bildigini kanitlaman gerekiyor, sonrasinda yine Almanya daki denklik kurumlarindan o firmadaki meslegi yapabilecegine dair denklik belgesi almasi gerekiyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com