Giris yapamayanlarin dikkatine
  • Sifremi unuttum özelligini kullanarak yeni sifre talebinde bulunmalisiniz.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tiklayip, yeni sifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni sifre ile giris yapin.
    • Yeni sifre belirlemek icin giris yaptiktan sonra buraya tiklayin
  • Mail adresi güncel olmadigi icin maili alamayanlar bu baslik altinda cözüme ulasabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, sikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

başvuru yeri

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
cavdartarlasi

başvuru yeri

Mesajgönderen cavdartarlasi » Cmt Eyl 07, 2019 1:45 pm

arkadaşlar merhaba, daha önce sorulduysa kusura bakmayın göremedim. ulusal vize başvurularını artık direkt konsolosluktan yapmıyor muyuz? harbiyede cumhuriyet mah no 123 adresi var sitede. oraya mı gitmem gerekiyor direkt konsolosluğa mı acaba?
Oxeon

Re: başvuru yeri

Mesajgönderen Oxeon » Cmt Eyl 07, 2019 5:02 pm

cavdartarlasi yazdı:
Cmt Eyl 07, 2019 1:45 pm
arkadaşlar merhaba, daha önce sorulduysa kusura bakmayın göremedim. ulusal vize başvurularını artık direkt konsolosluktan yapmıyor muyuz? harbiyede cumhuriyet mah no 123 adresi var sitede. oraya mı gitmem gerekiyor direkt konsolosluğa mı acaba?
idatayı arayıp randevu alacaksınız, randevuyu aldıktan sonra görüşme için konsolosluğa gidiyorsunuz
cavdartarlasi

Mesajgönderen cavdartarlasi » Cmt Eyl 07, 2019 5:50 pm

Oxeon yazdı:
Cmt Eyl 07, 2019 5:02 pm
idatayı arayıp randevu alacaksınız, randevuyu aldıktan sonra görüşme için konsolosluğa gidiyorsunuz
gümüşsuyu’ndaki başkonsolosluk değil mi? harbiye’dekine gidiliyormış artık diye duydum da
Oxeon

Mesajgönderen Oxeon » Cmt Eyl 07, 2019 5:53 pm

cavdartarlasi yazdı:
Cmt Eyl 07, 2019 5:50 pm
gümüşsuyu’ndaki başkonsolosluk değil mi? harbiye’dekine gidiliyormış artık diye duydum da
istanbulu bilmiyorum hocam idatayı arayın bence en net bilgiyi verecektir
peppybird

Mesajgönderen peppybird » Sal Eyl 10, 2019 5:52 pm

Schengen vizesi için idata'dan randevu alınıyor, belgeleri teslim etmek için idata'ya gidiliyor.
Ulusal vize için idata'dan randevu alınıyor, belgeleri teslim etmek için konsolosluğa gidiliyor.
Konsolosluk Gümüşsuyu'nda, idata Harbiye'de.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: cavalonero, dmtrk, Google [Bot], salii ve 8 misafir