Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist rezilliğii 2

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametbasli

Uni assist rezilliğii 2

Mesaj gönderen sametbasli » Cmt Eyl 07, 2019 1:15 am

Selamlar uni assiste başvuru evraklarını göndereli 12 gün oldu yani 12 gündür ellerinde fakat makbuz veya mail almadım .Mail atıyorum kimse dönmüyor arıyorum sistem kapalı diyiyorlar ne yapcağımu bilmiyorum onca başvuru parası ve emekler çöpemi gitti :(

emrkrn123

Re: Uni assist rezilliğii 2

Mesaj gönderen emrkrn123 » Cmt Eyl 07, 2019 3:32 am

Merhaba eger sorun senden kaynakli degilse para yalan olmayabilir ama asil önemli olan emek tabiki.Maili okula mi attin Uni-assiste mi?

sametbasli

Mesaj gönderen sametbasli » Cmt Eyl 07, 2019 11:05 am

emrkrn123 yazdı: Cmt Eyl 07, 2019 3:32 am Merhaba eger sorun senden kaynakli degilse para yalan olmayabilir ama asil önemli olan emek tabiki.Maili okula mi attin Uni-assiste mi?
Mit diesem Schreiben bestätigen wir Ihnen den Erhalt von Unterlagen und/oder Geld.
Informationen über die Vollständigkeit der Unterlagen erhalten Sie erst, wenn die Bearbeitung
abgeschlossen ist.
Den aktuellen Status zu Ihrer Bewerbung können Sie jederzeit über Ihren Account im uni-assist
Online-Portal verfolgen unter www.uni-assist.de/online. böyle bir mesaj geldi ? ne demek bu

emrkrn123

Mesaj gönderen emrkrn123 » Cmt Eyl 07, 2019 4:02 pm

Para ve Belgelerin ellerine gecmis.Uni-Assisteki islemler bitince(belgelerin kontrolu, ...) sana haber vericekler.Basvurunun durumunu da verilen linkten kontrol edebilirsin.