Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Formda Almanya Giriş Tarihi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
isarama

Formda Almanya Giriş Tarihi

Mesaj gönderen isarama » Prş Ağu 22, 2019 3:50 am

Selam arkadaşlar,

Vizeye başvuruda giriş tarihi yazarken gözetmek gereken bir durum var mı? Forumda arama yaptım ama bulamadım.

berkanosfer

Re: Formda Almanya Giriş Tarihi

Mesaj gönderen berkanosfer » Prş Ağu 22, 2019 6:37 pm

Okula kabul edildiğinizi varsayıyorum, mesela gelen kabul mektubunda ne zaman orada kişisel olarak bulunmanız gerektiğini belirten bir şeyler yazıyordur. Ona göre dolduruyorsunuz. Orada 1 Eylül demesine rağmen siz 1 Haziranda Almanya'ya girecek şekilde vize başvurusu yaparsanız bunu kabul etmezler. Ben bir sefer stajım bittikten 10 gün sonra çıkacak şekilde vize başvurusu yapmıştım, görüşmede konsolosluktaki görevli aa bu çıkmaz ama demişti :D Sonuç olarak ben vizemi istediğim gibi aldım, ama kabul kağıdında belirtilen tarihlerden inanılmaz farklı tarihler için vize çıkmasını da beklemeyin derim.

isarama

Re: Formda Almanya Giriş Tarihi

Mesaj gönderen isarama » Cmt Ağu 24, 2019 11:30 am

Selam teşekkür ederim. Okul için değil iş arama vizesi için başvuru yapacağım. Almanya giriş tarihimin mümkün en kısa zamanda olmasını istiyorum.