Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vize başvurusundan sonra daha iyi okula kabul almak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Helen

Re: vize başvurusundan sonra daha iyi okula kabul almak

Mesaj gönderen Helen » Cmt Eyl 14, 2019 4:54 pm

ozzywoz yazdı: Cmt Eyl 14, 2019 2:21 pm Çok sevindim vizenizin gelmesine. Benim de dün akşam upsye teslim edilmiş inanamadım görünce. Pazartesi elimde olur, umarım olumlu sonuclanır :)
Teşekkürler, size dedikleri gibi en az 4 hafta sürmemesi süper olmuş. Artık pazartesi günü güzel haberinizi alırız ;)

Rigwald

Mesaj gönderen Rigwald » Pzr Eyl 15, 2019 8:42 pm

Helen yazdı: Cmt Eyl 14, 2019 4:54 pm Teşekkürler, size dedikleri gibi en az 4 hafta sürmemesi süper olmuş. Artık pazartesi günü güzel haberinizi alırız ;)
Merhaba, çok alakasız bir yerden giriyorum ama kusura bakmayın. Okuduğum kadarıyla Göttingen'e kayıt olmuşsunuz, TransferWise kullanarak mı gönderdiniz Semesterbeitrag'ı? Sıkıntısız ulaştı mı ellerine? Ben de oraya gideceğim de. :)

Helen

Mesaj gönderen Helen » Pzr Eyl 15, 2019 10:28 pm

Rigwald yazdı: Pzr Eyl 15, 2019 8:42 pm Merhaba, çok alakasız bir yerden giriyorum ama kusura bakmayın. Okuduğum kadarıyla Göttingen'e kayıt olmuşsunuz, TransferWise kullanarak mı gönderdiniz Semesterbeitrag'ı? Sıkıntısız ulaştı mı ellerine? Ben de oraya gideceğim de. :)

Daha kaydım tamamlanmadı benim ama evet, ben perşembe günü transferwise ile gönderdim dönem ücretini cuma günü okuldan paranın ulaştığına dair mail geldi.

Rigwald

Mesaj gönderen Rigwald » Pzr Eyl 15, 2019 10:31 pm

Helen yazdı: Pzr Eyl 15, 2019 10:28 pm Daha kaydım tamamlanmadı benim ama evet, ben perşembe günü transferwise ile gönderdim dönem ücretini cuma günü okuldan paranın ulaştığına dair mail geldi.
Çok teşekkür ederim cevap için. Yüksek lisans mı siz de? İngilizce bir programa gidiyorum ben yüksek lisans için.

Helen

Mesaj gönderen Helen » Pzr Eyl 15, 2019 10:39 pm

Rigwald yazdı: Pzr Eyl 15, 2019 10:31 pm Çok teşekkür ederim cevap için. Yüksek lisans mı siz de? İngilizce bir programa gidiyorum ben yüksek lisans için.
Rica ederim, yok hocam ben lisans için gideceğim :D

Helen

Mesaj gönderen Helen » Pzr Eyl 15, 2019 11:02 pm

Rigwald yazdı: Pzr Eyl 15, 2019 10:31 pm Çok teşekkür ederim cevap için. Yüksek lisans mı siz de? İngilizce bir programa gidiyorum ben yüksek lisans için.
Bu arada semester ücretini gönderdim fakat Göttingen e gidip gitmeyeceğim belli değil. Orada okuyanlara ya da yeni gidecek olanlara sorularım var aslında ama beklemedeyim şu an için. Belki bir başlık açıp oradan konuşabiliriz okul ve şehir ile ilgili. Başarılar diliyorum şimdiden size

Rigwald

Mesaj gönderen Rigwald » Pzt Eyl 16, 2019 12:03 am

Helen yazdı: Pzr Eyl 15, 2019 11:02 pm Bu arada semester ücretini gönderdim fakat Göttingen e gidip gitmeyeceğim belli değil. Orada okuyanlara ya da yeni gidecek olanlara sorularım var aslında ama beklemedeyim şu an için. Belki bir başlık açıp oradan konuşabiliriz okul ve şehir ile ilgili. Başarılar diliyorum şimdiden size
Bilmukabele, umarım istediğiniz gibi gider her şey. Ben de başka bir şehirden daha kabul aldım ama, hem biraz izole bir yer hem de yurt çıkmadı diye Göttingen'e gidiyorum. Adı sanı da daha iyi bir üniversite. Gerçi Alman üniversitelerinin hepsi birbirinden şahane ama, öyle işte. :)

ozzywoz

Mesaj gönderen ozzywoz » Pzt Eyl 16, 2019 3:19 pm

Helen yazdı: Cmt Eyl 14, 2019 4:54 pm Teşekkürler, size dedikleri gibi en az 4 hafta sürmemesi süper olmuş. Artık pazartesi günü güzel haberinizi alırız ;)
Evet dediğiniz gibi oldu, vizem çıkmış 6 aylık :) İnanılmaz rahatladım şu anda...İstediğim okula kaydımı yaptırmaya hatta oryantasyon haftasına gitmeye bile zamanım kaldı!

Helen

Mesaj gönderen Helen » Pzt Eyl 16, 2019 8:08 pm

Rigwald yazdı: Pzt Eyl 16, 2019 12:03 am Bilmukabele, umarım istediğiniz gibi gider her şey. Ben de başka bir şehirden daha kabul aldım ama, hem biraz izole bir yer hem de yurt çıkmadı diye Göttingen'e gidiyorum. Adı sanı da daha iyi bir üniversite. Gerçi Alman üniversitelerinin hepsi birbirinden şahane ama, öyle işte. :)
Umarım, sağ olun.. Okul hakkında söylediklerinize katılıyorum ben de

@ozzywoz başarılar dilerim :)