Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye\'deki Danismanlik Firmalari

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
yunus123456

Mesaj gönderen yunus123456 » Pzr Nis 24, 2016 3:13 am

arkadaslar ben kadikoyde adini vermek bile istemiyorum. sifir bilgileri olmasina ragmen. ama onlarin ticaret agzi var bunu unutmayalim bu yuzden biz daha cahil kaliyoruz ve inaniyoruz. bende bosu bosuna birsuru para verdim. ama gecen bir arkadasi gordum kursumda inanmak bile zor ama tam 1750 acentaya + 350 euro da kurs acentaya odemis cunku araci olduklari icin.
bence bir insan kolay kolay basvurusunu kendiside yapamaz cunku o harciyacagi vakit sonunda islemlerin olmama ihtimali de var. bu site gercekten yararli ve faydali. ayni sekilde yoneticilerde samimi. benim icin cok gec ama burayi yeni kesfeden ve acenta tuzagina dusumeyen arkadaslar icin bir firsat..

batuhanalkn

Mesaj gönderen batuhanalkn » Prş Haz 02, 2016 2:51 am

itebs ile bende gorustum
Ilginc seyler soylediler.Normalde stuttgart uni a2 on sart kosuyor
Benle gorusen kadin oyle birsey olmadigini calistigi firmanin direk olarak uniden kabul alabildigini soyledi.
boyle birsey nasil olabiliyor ?

Spandau

Mesaj gönderen Spandau » Prş Haz 02, 2016 11:18 am

Yok ben kendim Stuttgart universitesiyle kontaga gectim ve A2 gerektigini universite de belirtti. O firmayi hic duymadim ama ben ELT Yurtdisi egitim gibi numaraci bir firma gormedim.

Stuttgarter

Mesaj gönderen Stuttgarter » Prş Haz 02, 2016 3:18 pm

[quote]Spandau tarafindan yazilan metin:

Yok ben kendim Stuttgart universitesiyle kontaga gectim ve A2 gerektigini universite de belirtti. O firmayi hic duymadim ama ben ELT Yurtdisi egitim gibi numaraci bir firma gormedim.[/quote]

ELT ticarette sahtekarlik egitimi verse daha cok para kazanir. Boylesine mukemmel lafi dolandiran, her cevabin altindan bir sekilde siyrilan danismanlara sahip olmak kolay degil. Benimde aldigim danismanlik paranin son kalan kismininda yatmasiyla beraber siradan bir ogrenci bilgilendirilmesine dondu. Stuttgarti ustune basa basa belirtmeme ragmen ne adam gibi bir bilgi almislar ne de yapmalari gereken isleri yapmislar. Dil kursuna kaydimi benim adima mail adresi acarak (kesinlikle haberim olmadan, kurs muduruyle gorusunce ogrendim) yapmislar ve ustune basa basa B2 ye gectigimi soylememe ragmen A1 olarak belirtilmis. Mudurle gorusmeye geldigimizde sorun yasadik dolayisiyla, bu firmadan nefret ettigini ve bir daha bu firmanin adiyla gelecek bir ogrenciyi kabul etmeyeceklerini sert bir sekilde belirtti vs vs

bilk

Mesaj gönderen bilk » Prş Haz 02, 2016 3:48 pm

Gecen bir tesaduf facebook ta sayfalarina baktim, Dortmund a gitti ogrencimiz diye bir cocugun resmini koymuslar ve altina da yazmislar "Dortmund da Studienkolleg egitimine basladi" diye. Dortmund da Studienkolleg yok ama.

batuhanalkn

Mesaj gönderen batuhanalkn » Prş Haz 02, 2016 4:49 pm

arkadaslar isini dogru duzgun yapan danismanlik sirketi yok mu ?
Elt ile anlasicaktim fakat bu yazilardan sonra vazgectim yok mu onerisi olan ?

mehmet2727

Mesaj gönderen mehmet2727 » Prş Haz 02, 2016 4:59 pm

[quote]batuhanalkn tarafindan yazilan metin:

arkadaslar isini dogru duzgun yapan danismanlik sirketi yok mu ?
Elt ile anlasicaktim fakat bu yazilardan sonra vazgectim yok mu onerisi olan ?[/quote]
bu site egitim danismanligi veriyor.hem hizli sekilde basvurularini hem guvenilir hemde ekonomi olarak cok uygun ;)

Kullanıcı avatarı
macerailke

Mesaj gönderen macerailke » Prş Eyl 29, 2016 3:28 am

Arkadasim site danismanlik hizmeti veriyor. Gurkan beyle irtibata gecip, bir konusmani oneririm. Isini en iyi sekilde yaptigindan emin olabilirsin.

japgu

Mesaj gönderen japgu » Cmt Eki 22, 2016 10:45 am

[quote]macerailke tarafindan yazilan metin:

Arkadasim site danismanlik hizmeti veriyor. Gurkan beyle irtibata gecip, bir konusmani oneririm. Isini en iyi sekilde yaptigindan emin olabilirsin.[/quote]
gurkan beye nereden ulasabiliriz?
Kutahya Dumlupinar Universitesi - Elektrik Teknikerligi

burak0992

Mesaj gönderen burak0992 » Cmt Eki 22, 2016 11:51 am

[quote]japgu tarafindan yazilan metin:

[quote]macerailke tarafindan yazilan metin:

Arkadasim site danismanlik hizmeti veriyor. Gurkan beyle irtibata gecip, bir konusmani oneririm. Isini en iyi sekilde yaptigindan emin olabilirsin.[/quote]
gurkan beye nereden ulasabiliriz?[/quote]
http://deutschstudent.de/viewpage.php?page_id=5
Be different,make a difference...

bilk

Mesaj gönderen bilk » Cmt Eki 22, 2016 9:11 pm

Gecen Turkiye den bir arkadas geldi yeni tanistik. Cocuga avrupa egitim danismanligimi neydi hangi firma hatirlamiyorum, 1500 euro odetmis. Sadece cocuga basvuru teyidi almislar ve bir kursa kayit yaptirmislar o kadar. Cocugun anlattigina ne okuyorsun, ne istiyorsun diye sormamislar ilk olarak, baban ne is yapiyor diye sormuslar:) Babasinin parasina gore fiyat biciyorlar sanirim.

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Cmt Eki 22, 2016 9:13 pm

Benim duydugum rekor fiyat yillik 15-16bin Euro idi.
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

ylmz48

Mesaj gönderen ylmz48 » Prş Kas 17, 2016 5:46 pm

http://deutschstudent.de/viewpage.php?page_id=5
iyi ki sizlerle calisma firsati buldum.Basarilarinizin devami icin biz buralardayiz.Almanya da egitim icin ilgilenen ogrenci arkadaslarimizi kesinlikle ve kesinlikle sizlere yonlendiririz.Bu forum sitesinin esi ve benzeri yok.Bu sitede gerektigi kadar arastiran ve okuyan bir kisi emin olun islemleri yaparken zorluk cekmez.Emeginize saglik her sey gonlunuzce olsun.Cok guzel bir is yapiyorsunuz.:)

senem2828

Re: Turkiye\'deki Danismanlik Firmalari

Mesaj gönderen senem2828 » Çrş Oca 24, 2018 8:54 am

Arkadaşlar merhaba,

Birsen Türkyılmaz ile ilgili yorumlara kesinlikle katılıyorum. Kendisi çok yetenekli bir dolandırıcıdır. Bana yüksek lisans işi için okullara başvurduğunu ve kabul beklediğini söyledi. Ancak ben vazgeçtiğimi söyleyince danışmanlık ücretini geri vermek istemedi. Biz avukat aracılığıyla paramızı alabildik. Sizler de mağdur olmayın ve bu tarz işleri güvenilir kurumlarda halletmeye çalışın.

zeyno1662

Mesaj gönderen zeyno1662 » Pzr Mar 17, 2019 12:32 pm

merhaba, ULC danışmanlık firmasıyla ilgili bir bilgisi olan var mı varsa bana ulaşırsa çok sevinirim.

gorkema

Mesaj gönderen gorkema » Çrş May 22, 2019 5:26 pm

Arkadaşlar size Gürkan beyi öneriyorum dolandırıcılara para kaptırmayın 1 reddin artın vize alana kadar beraber uğraştık Türkçeye de çok var dolandırıcı firma

namaste2019

Mesaj gönderen namaste2019 » Prş Haz 13, 2019 1:13 pm

İnsanları karalamak ne kadar kolay. Danışmanlar sözleşme ile çalışır, sözleşme gerçekleştikten sonra da fes edilir. Sözleşme tek taraflı fes edilirse ücretin de yarısı iade edilir. Bütün bu kurallar koşullar okunduktan sonra öz iradesiyle imza atan insanlar kendi başarısızlıkları ile karşı karşıya kalınca hemen dolandırıcı bir şey bilmeyen demek çok kolay. Burada insanları eleştirenler bence ilk önce kendinde öz eleştiride bulunup kendi başarısızlıkları ile yüzleşmeliler. Bir işlem yapılıyor ise tabikide bunun bir ücreti olacak kimse size bedava yardım etmez.

senem2828 yazdı: Çrş Oca 24, 2018 8:54 am Arkadaşlar merhaba,

Birsen Türkyılmaz ile ilgili yorumlara kesinlikle katılıyorum. Kendisi çok yetenekli bir dolandırıcıdır. Bana yüksek lisans işi için okullara başvurduğunu ve kabul beklediğini söyledi. Ancak ben vazgeçtiğimi söyleyince danışmanlık ücretini geri vermek istemedi. Biz avukat aracılığıyla paramızı alabildik. Sizler de mağdur olmayın ve bu tarz işleri güvenilir kurumlarda halletmeye çalışın.

namaste2019

Mesaj gönderen namaste2019 » Prş Haz 13, 2019 1:25 pm

Birsen Türkyılmaz ile çalışmadan önce buradaki yazıları okudum. Ve önyargıyla görüşmeye gittim.
Görüşme esnasında da kendisine bu platformu ve yazılanları gösterdim. Kendisi konu hakkında herkesin istediğini söyleyebileceğini kendinin ne olduğunu bildiğini söyledi. 40-45 dakikalık görüşmenin sonunda birlikte çalışmaya karar verdik. Danışmanlık hizmeti içinde 3 okul başvurusu, konaklama ayarlama, vize işlemleri, denklik işlemleri evrakların express kargo ile yurtdışına gönderimi gibi işlemleri mevcut.
Çalışmaya başladıktan 3 ay içinde kabülüm geldi ve daha sonrasında Berlin'de konaklamam da ayarlandı. Vize işlemlerimi yakından takip ettiler, Berline geldikten sonra oturum uzatma işlemlerim için de bütün takibi sağladılar, buradan bile randevumu aldılar.
iyi ki de bu platforma bakıp gitmemezlik yapmamışım yoksa bir çok şeyi yanlış yapacaktım. Evet sizde haklısınız bir çok insan dolandırıcı kendisi de bana anlattı durumu daha önce başvurunu yapacağız diyip para alıp işlemleri yanlış yapan çok mağdur insanın işlemlerini düzeltmiş.
Kendisi hatta yılda 2 kere Berline geldiğinde öğrencileri ile yemeğe çıkar ve danışmanlığı biz mezun olana kadar devam eder! Bence kendisine gözü kapalı başvurularınız hakkında danışabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Haz 13, 2019 6:04 pm

Su anda Berlin demisin? Danismanlik icin ne kadar ödedin toplam? Berlin de ayarlanan kursa ne kadar ödüyorsun ve kalacak yere ne kadar ödedin?

Forumu uzun süredir takip ettigini belirtiyorsun ama yeni üye olup ilk mesajini da buraya yazmisin ilginc.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

namaste2019

Mesaj gönderen namaste2019 » Prş Haz 13, 2019 6:24 pm

Evet, suanda Berlin teknikteyim. Kursa gitmedim, liseden almanca bilerek direkt olarak kursa gitmeden uni egitimine basladim. Su anda ikinci siniftayim.
Ilk sene ozel yurtta ayligi 500 EUR'a kaliyodum ama bu sene devlet yurdu cikti ona da aylik 320 EUR oduyorum her sey dahil.

Forumu uzun suredir takip ediyorum ama uye olmadim cunku konu hakkinda yeterli bilgiye sahip olmadan kimseye bi sey yazmak istemedim. Ama suanda bu konuda bilgiye sahibim. Insanlar cok fazla dolandirici tarzi yorumlarda bulunmuslar benim de anlamadigim neden dava acmiyorlar? Madem hakli olduklarini dusunuyorlar benim basima boyle bi sey gelse dava acip hakkimi sonuna kadar arardim. Ama ben sansliydim Birsen hanim bana hala da her konuda yardimci oluyor, ben herkese Birsen Turkyilmaz ile calismasini oneririm. Evet kendisinin danismanligi pahali ama garantili yerlestirme sagliyor. Zaten garantili yerlestiremeyecegi ogrenciyi almiyor.