Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye\'deki Danismanlik Firmalari

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
kuti

Mesaj gönderen kuti » Prş Oca 31, 2013 6:29 pm

arkdaslar armada grandee sirketi telefonlarima bile cikmiyor artik. dunde kufur ettiler telefonda. en kisa surede tr ye gidip mahkemeye verecegim onlari.

sway

Mesaj gönderen sway » Prş Oca 31, 2013 7:00 pm

ardkasm sana yapilms bana yapilmis gibi geldi icimden. simdi ariycam nerdeyse ana avrat kufretcem onlara o derece uzuldum.

kuti

Mesaj gönderen kuti » Prş Oca 31, 2013 7:43 pm

tesekkurler arkadasim sagduyun icin. ben boyle ogrencinin cebindeki 3 kurus para da gozu olan cakallari her yerde ifsa edecegim. Butun sitelerde ozelliklede belgelerle ve bana attikllari mailleri paylasacagim. herkez bu adi sirketin ne oldugunu gorsun.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Şub 01, 2013 11:24 am

Orda Damla diye bir bayan calisiyor onunla kontaga gectinmi hic?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Cum Şub 01, 2013 6:38 pm

[quote]kuti tarafindan yazilan metin:

arkadaslar armadee grandee sirketi ve hannoverda yasayan yabanci ogrenciler baskani ilhan tarafindan DOLANDIRILDIM.. 6 aydir hannoverda onlar yuzunden cekmedigim dert kalmadi ve en sonundada sagligim bozuldu hastahanede yattim. bu ilhan denilen sahisla ve armadee grandee adli sirketle onceden is yapan arkadaslar bana yazabilirlerse cok iyi olur.. haftaya hem hem almanyada hem tr de dava aciyorum.[/quote]

Bu gibi kisiliksiz para icin insanlari kandiranlarin umarim en agir cezalarini almasini isterim.Paranin neler yaptigini butun alanlara girdigini maleseg gormekteyiz...
Davanin sonuna kadar gitmeni kendi adima yapmam gerekn birsey var ise yapacaigma soz verebilirim..
So geht nicht !

kuti

Mesaj gönderen kuti » Cum Şub 01, 2013 10:23 pm

kilit nokta mailler ise ; daha hannovera ilk geldigim gun 8000 euro bloke hesap yalanlarini ogrendim ve direk mesaj attim ( cunku bana defalarca o 8000 euro 1 defa yatacak demislerdi ) ve bende israrla bakin eminmisiniz bu konu benim icin cok onemli seneye ben bu kadar para gosteremeyebilirim demistim onlarda israrla hayir 1 kere gosteriyorsun demisleri. ilk gun geldigim zaman dedikleri gibi olmadigin ogrendim ve mesaj attim bana bu kadar onemli konu hakkinda nasil yalan soylersiniz dedim hani 1 kere gosterilecekti ben seneye kadar bu parayi nasil toplayacagimi mi dusunecegim dil okuluna mi gidecegim diye diye bir mesaj attim . bana yazdigi cvp kutay sakin ol. evet durum dedigin gibi AMA her polis senden bu belgeyi istemeyebilir diye mesaj atiyor.. yaaa sen bunuu bana bastaa neden yalan soyledinn en azz 10000 kere sordum. arakdaslar inanin bu sorun daha hic birsey bana 4 aydir bir dil okulu ayarlayamadilar tam ocak 1 de basliyacaktim ama o ilhan denilen sahis beni kaydetmemis bile kursa ve bana diyoR ki aa sen A1 degilmiydin.... yaa bunlar daha hic bir sey degil arakdaslar ben pazartesi 2 hatfaligna dinlenmek icin tr ye donuyorum. arkadslar en cok yandigim ne biliyormusun yemin ederim 3 aydir uyuyamiyorum.benim gururumla oynadilar .gozlerimin icine baka baka hep yalan soylediler.ve bu zamana kadar hic bir soruma cvp veremediler. bakin 10 gundur sirketin ortaklarindan birisi beni arayacak. hergun toplantida hergun gorusmede tam 10 gundur gunde 4-5 kez ariyorum ve mail atiyorum ama ulasilamiyor ve ok size geri donecek diyorlar aramiyorlar.bugun cokkkk uzun bir cvp yazmis bana. yani 10 gun dusundu ve bana o kadar sacma sapan sebepler yazmiski bana kendilerinin yapmadiklari seyleri benim istemedigimi soyluyorlar ve kafalarina gore yeni yeni seyler cikariyorlar.inanin hayatimda bu kadar kisilksiz sahsiyetsiz insanlar gormedim. sinirden cildiracaktim. ben boyle cahil insanlardan cok korkuyorum. cunku gozlerinin icine baka baka sana yalan soyluyorlar..vallahi arkadaslar buradaki kaldigim ev sahibinden yurttaki sorumluya kadar yada universiteye giden yabanci arkadaslarim dahil bana bu sirketin ve ilhanin neler cektirdigini biliyor ve sahitler. neysee arkadaslar dusundukce cildiracak gibi oluyorum . herkeze hayirli aksamlar .

kuti

Mesaj gönderen kuti » Cum Şub 01, 2013 10:27 pm

vallahi yazdigimi simdi okudum nerden nereye gelmisim.. inanin icip o kadar dolu kiiii o kadar gururum yiprandiki. bunlarin bana bu zamana kadar yazdigi mailler yukaridaki gibi ben hergun onlara yeni yalanlarini yada bana neden yardim etmediklerini sordum ve cevaplarinin hepside yalan soylediklerini dogrular nitelikte.. belkiii 200-300 mail vardir hepsindede yalanlarini ve bana yapmdiklarini soyluyorum

oguz59914

Mesaj gönderen oguz59914 » Sal Şub 26, 2013 5:26 pm

Merhabalar, siteniz hala danismanlik hizmeti veriyor mu acaba?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Şub 03, 2014 12:33 am

Veriyor. Physiker ile irtibata gecmeniz gerekmekte.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Haz 19, 2014 1:19 pm

Bu basligi bir cok danismanlik firmasinin takip ettigini biliyorum. :)

Bu firmalar maalesef isi gucu birakip hakkimizda alman makamlarinda surekli ihbarlarda bulunuyorlar. Artik butun alman makamlari da bunlari ezberledigi icin Turkiye den Deutschstudent ve sahsim adina yollanan sozde "ihbar" mektuplari ciddiye bile alinmiyor. Sadece telefonla bilgilendiriliyorum, hakkinizda su sikayetler var ama olay bize tanidik ve sehir mahkemesine gonderiliyor ve ben hic birsey yapmadan ordan da 2 hafta sonra iddialarin incelenmesine gerek kalmamistir diye bir yazi geliyor.

Sadece bosuna harcattiginiz kagitlara uzuluyorum. Cevreci bir insanim. :)
www.deutschstudent.com

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Pzt Eki 13, 2014 12:37 am

Bu danismanlik firmalarinin kurulus gayesi nedir acaba cok merak ediyorum. Normal sartlarda ogrenciye yurtdisinda egitim icin danismanlik yapmak ama nedense turkiyedekiler biraz fazla paragoz mu ne?
Manisa, Izmir, Konya, Ankara ve niceleri... Bir cok sehirde birebir gidip bilgi almak maksatli gorustugum firma vardi ama cogu marjinal tipler, marjinal firmalar... :D Allah bu firmalardan zarar goren arkadaslarin yardimcisi olsun...
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

smyrna

Mesaj gönderen smyrna » Sal Eki 21, 2014 11:07 pm

KESINLIKLE KATILIYORUM !!! SAKIN BIRSEN TURKYILMAZ A guvenmeyin. zira kendisi sadece cok iyi bir pazarlamaci.... hoca ve egitmen ruhunu tasimiyor.... aldigi danismanlik ucretini kesinlikle haketmiyor. Islerinizi kendiniz halledin arkadaslar, gercekten zor degil..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eki 21, 2014 11:16 pm

Boyle isim isim yaziyorsunuz sonra beni mahkemeye veriyorlar. :) Hatta vatandasin birisi benim yazdirdigimi iddia etmisti.
www.deutschstudent.com

furkan_55

Mesaj gönderen furkan_55 » Cmt Ağu 22, 2015 12:02 am

Ya bu yazanlari okudukca tuylerim urpertiyor nasil bu kadar dolandirici olabiliyolar ogrencinin cebindeki 3 kurus paraya goz koymuslar.

atalayx6

Mesaj gönderen atalayx6 » Cmt Ağu 22, 2015 6:04 pm

Su basligi MUGE ANLI okusa en az 10 programlik malzeme cikar :D
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..

TRueS

Mesaj gönderen TRueS » Cum Eyl 25, 2015 12:35 pm

Arkadaslar ITEBS ve AK Abroad adli firmalar hakkinda bir bilginiz var mi?
Benden not ortalamasina bakilmaksizin sartli kabul alabildiklerini, alamazlarsa parayi iade edeceklerini soylediler.
1750 Euro gibi bir fiyat belirttiler, guvenilirliginden emin olmadigim icin bilgi almayi dusundum.
Yardim edebilecek birisi var mi?

mastermuscle

Mesaj gönderen mastermuscle » Cum Eyl 25, 2015 1:49 pm

Bence o kadar parayi verme yazik basvurmak oldukca rahat ki bu siteden de yardim alabilirsin hem guvenilir hem durust
ortalama bir sekilde bir kriter tabi bu kriteri 2. hatta 3. planda tutan universiteler var benim edindigim bilgiler cercevesinde konusuyorum
Bak o tur sirketler inan para tuzagindan baska bir sey degil onlarin bildiginden daha fazla bilgiye sahip olabilirsin bu site araciligi ile o kadar para da cebinde kalir bence bunu kendin bile yapabilirsin biraz arastirma ile

HH Hamburgerin

Mesaj gönderen HH Hamburgerin » Cum Eyl 25, 2015 5:29 pm

Selamlar Arkadaslar,
Su anda Hamburg Teknik Universitesinde 2. somestri tamamladim. Ben basvuru surecinde danismanlik firmalarina guvenemedigim icin kendi cabamla yola ciktim. Arastirma yaparken DS\' i kesfettim ancak DS yoneticileri hic reklam yapmadiklari ve tevazu ile davrandiklari icin, danismanlik da alabilecegimi yolun yarisinda ogrendim. Basvuru surecindeki tum donanimimi DS\'sayfalarini okuyarak sagladim. Gerek yoneticiler, gerekse uyeler hicbir sorumu cevapsiz birakmadi. Hala hergun DS sayfalarini ziyaret ederim ve bana yeni birseyler kattigini gorurum.
Tum adaylara onerim bu sonsuz bilgi denizinden faydalanin. Basvuru ve kabul surecinde kendinizi DS\'nin guvenli kollarina birakin. Inanin danismanlik adi altinda talep edilen ucret o stresli donemde yasadiginiz gerginlige ve ugrasiya degmez.
Dipnot:Bu arada cok yogun bir ders programi ve ucuncu kez ev degisikligi gerceklestirdim. DS ailesine tesekkur ve minnettarligimi iletmek bugune kismetmis.
HAMBURG-IZMIR

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Cmt Eyl 26, 2015 9:34 pm

Gecen yil Euro bu kadar cosmamisken bi firma 2400€ olarak fiyat iletmisti...
1750€ insafsizin insaflisi...
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

refresh

Mesaj gönderen refresh » Prş Oca 28, 2016 6:41 pm

Almancasi iyi olan arkadaslar bence tum islemleri kendi yapmali, tarihleri takip edip adamlari arayacaginiz zamaniniz varsa ki turkiyeden alo almanya paketleri 100 dakika 10 tl gibi birsey yapabilirsiniz. Mektuplari evraklari dogru takip etmekte bitiyor hersey. Ben cok da sansli degildim ama gordugum kadariyla bu sitede de almanyadaki islerinizi durustce cozebilecek insanlar var. Herkese kolay gelsin.