Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Expatrio (Bloke Hesap)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
pancar

Re: Expatrio (Bloke Hesap)

Mesaj gönderen pancar » Çrş May 24, 2023 2:06 pm

colakbasri yazdı: Çrş May 24, 2023 2:02 pm Merhaba, dün Kuveyt Türk üzerinden bloke hesap için swift talimatı verdim, transfer bugün saat 12.30 civarında tamamlanmış gözüküyor. Tahmini olarak para ne zaman bloke hesabımda gözükür ve 06 numaralı belgeyi ne zaman gönderirsiniz ?
aynı gun valörlü göndermediyseniz gönderdikten 2 gün sonra geçer hesabınıza

colakbasri

Mesaj gönderen colakbasri » Çrş May 24, 2023 2:22 pm

pancar yazdı: Çrş May 24, 2023 2:06 pm aynı gun valörlü göndermediyseniz gönderdikten 2 gün sonra geçer hesabınıza
Aynı gün valörü oluyor sanırım.

colakbasri

Mesaj gönderen colakbasri » Çrş May 24, 2023 2:33 pm

pancar yazdı: Çrş May 24, 2023 2:06 pm aynı gun valörlü göndermediyseniz gönderdikten 2 gün sonra geçer hesabınıza
Şimdi kontrol ettim geçmiş hesaba

irem123

Mesaj gönderen irem123 » Prş May 25, 2023 9:29 pm

merhaba ben ekim ayında üniversiteye başlayacağım. şimdiden bloke hesabı oluşturabilir miyim?

colakbasri

Mesaj gönderen colakbasri » Cum May 26, 2023 6:05 pm

irem123 yazdı: Prş May 25, 2023 9:29 pm merhaba ben ekim ayında üniversiteye başlayacağım. şimdiden bloke hesabı oluşturabilir miyim?
oluşturabilirsin

isilwen

Mesaj gönderen isilwen » Pzr Haz 04, 2023 9:13 pm

Arkadaşlar benim de önümüzdeki birkaç gün içerisinde bloke hesap açmam gerekiyor ve expatrio'yu kullanmayı planlıyordum, ancak forumdaki son yorumlar ve trustpilottaki son yorumlar oldukça olumsuz. Birçok kişi ne Türkiye'de destekten geri dönüş alabiliyor ne de yurt dışındaki kişiler paralarını hesaplarına aktarabiliyor.

Expatrio'daki güncel durum nedir? Müşteri hizmetlerinin yavaşlığı ve Almanya'da bloke hesabı banka hesabınıza bağlama sorunları çözüldü mü?
Güncel olarak Expatrio'yu kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba, gerekiyorsa 40 euro daha sıkalım kemerimizi ancak garanti olsun işlemler.

Yardımlarınızı bekliyorum.

colakbasri

Mesaj gönderen colakbasri » Pzt Haz 05, 2023 5:00 pm

isilwen yazdı: Pzr Haz 04, 2023 9:13 pm Arkadaşlar benim de önümüzdeki birkaç gün içerisinde bloke hesap açmam gerekiyor ve expatrio'yu kullanmayı planlıyordum, ancak forumdaki son yorumlar ve trustpilottaki son yorumlar oldukça olumsuz. Birçok kişi ne Türkiye'de destekten geri dönüş alabiliyor ne de yurt dışındaki kişiler paralarını hesaplarına aktarabiliyor.

Expatrio'daki güncel durum nedir? Müşteri hizmetlerinin yavaşlığı ve Almanya'da bloke hesabı banka hesabınıza bağlama sorunları çözüldü mü?
Güncel olarak Expatrio'yu kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba, gerekiyorsa 40 euro daha sıkalım kemerimizi ancak garanti olsun işlemler.

Merhaba,

iki hafta önce swift yöntemi ile para gönderdim. 3 defa mail attım en geç 1.5-2 saat içerisinde cevap veriyorlar. Haricen telegram grubundan da geri dönüş sağlıyorlar ama hesaba para aktarma konusunda bilgim yok.

https://t.me/expatrioTR

Kullanıcı avatarı
Expatrio
İletişim:

Mesaj gönderen Expatrio » Çrş Haz 07, 2023 1:46 pm

isilwen yazdı: Pzr Haz 04, 2023 9:13 pm Arkadaşlar benim de önümüzdeki birkaç gün içerisinde bloke hesap açmam gerekiyor ve expatrio'yu kullanmayı planlıyordum, ancak forumdaki son yorumlar ve trustpilottaki son yorumlar oldukça olumsuz. Birçok kişi ne Türkiye'de destekten geri dönüş alabiliyor ne de yurt dışındaki kişiler paralarını hesaplarına aktarabiliyor.

Merhaba,
Bir yukarıdaki gönderide belirtildiği gibi, telegram grubu üzerinden her zaman anlık destek alabilirsiniz.

Para gönderme ve hesap aktivasyonu konusunda bir problem yok şu anda.

Sevgiler
Expatrio 28 Mart'ta İstanbul'da! Almanya'da eğitim konusundaki tüm şüphelerinizi gidermek için bu harika fırsatı kaçırmayın!
Kayıt formu: https://www.expatrio.com/tr/lp/expatrio ... ve-bulusma

gizemx

Mesaj gönderen gizemx » Cum Haz 23, 2023 11:53 am

Arkadaşlar depozito ve 49€ cashback aktivasyon sonrası mı veriliyordu yoksa son ay ödemesinde mi

Hüseyincelik

Mesaj gönderen Hüseyincelik » Pzt Haz 26, 2023 10:30 am

gizemx yazdı: Cum Haz 23, 2023 11:53 am Arkadaşlar depozito ve 49€ cashback aktivasyon sonrası mı veriliyordu yoksa son ay ödemesinde mi
bana cashback sağlık sigortası aktivasyonu sonrası verilmişti. Depozito da ilerleyen aylarda.
Sorunsuz olarak hepsi geçti hesabıma sonuç olarak.

goose_irl

Mesaj gönderen goose_irl » Sal Haz 27, 2023 10:31 am

Arkadaşlar merhaba, bugün vakıfbank swift le parayı gönderecektim ancak yarım mesai gününde bu işlemleri yapmıyorlarmış. Ayrıca belge vs de istiyorlar. Bayramdan sonra pazartesi göndereceğim cuma günü de vize görüşmem var. Yetişmezse gönderdiğime dair dekont ve 05 belgesiyle vize ofisine gitsem sorun olur mu?

Kullanıcı avatarı
Expatrio
İletişim:

Mesaj gönderen Expatrio » Çrş Haz 28, 2023 1:00 pm

goose_irl yazdı: Sal Haz 27, 2023 10:31 am Arkadaşlar merhaba, bugün vakıfbank swift le parayı gönderecektim ancak yarım mesai gününde bu işlemleri yapmıyorlarmış. Ayrıca belge vs de istiyorlar. Bayramdan sonra pazartesi göndereceğim cuma günü de vize görüşmem var. Yetişmezse gönderdiğime dair dekont ve 05 belgesiyle vize ofisine gitsem sorun olur mu?
Merhaba,

Genelde transferi vize gününe kadar yetişmeyen kişiler o şekilde dekont ve 05 belgesi ile görüşmeye gidiyorlar. Idata tarafında yardımcı olunuyor, onay geldikten sonra dosyayı mail ile idata'ya gönderebiliyorsunuz. Ancak bunu resmi bilgi olarak değil de, daha önceki tecrübelere dayalı bir bilgi paylaşımı gibi düşünebilirsiniz.
Expatrio 28 Mart'ta İstanbul'da! Almanya'da eğitim konusundaki tüm şüphelerinizi gidermek için bu harika fırsatı kaçırmayın!

ozlemsevindik

Mesaj gönderen ozlemsevindik » Çrş Tem 05, 2023 10:53 am

Expatrio yazdı: Çrş Haz 07, 2023 1:46 pm Merhaba,
Bir yukarıdaki gönderide belirtildiği gibi, telegram grubu üzerinden her zaman anlık destek alabilirsiniz.

Para gönderme ve hesap aktivasyonu konusunda bir problem yok şu anda.

Sevgiler
Merhaba, Expatrio dan bloke hesap açtım ve sağlık sigortasını da seçmiştim. Henüz hiç kullanmadım. Sağlık sigortası kısmını iptal etmek istiyorum nasıl yapacağım. Mail attım geri dönüşte olmadı. Yardımcı olursanız sevineceğim.

isilwen

Mesaj gönderen isilwen » Prş Tem 06, 2023 3:13 am

Almanya'ya gelip expatrio hesabımızı bir alman bankası ile eşleştirdikten sonra diyelim üç ay sonra ya da iki ay sonra bu eşleştirmeyi kaldırıp başka bir banka hesabı girebiliyor muyuz?

cemyildizaydin

Mesaj gönderen cemyildizaydin » Prş Tem 06, 2023 2:16 pm

recipient details kısmında almanya adresim yazıyor böyle mi olmalı yoksa türkiye adresim mi yazmalı

Kullanıcı avatarı
Expatrio
İletişim:

Mesaj gönderen Expatrio » Prş Tem 06, 2023 5:17 pm

ozlemsevindik yazdı: Çrş Tem 05, 2023 10:53 am Merhaba, Expatrio dan bloke hesap açtım ve sağlık sigortasını da seçmiştim. Henüz hiç kullanmadım. Sağlık sigortası kısmını iptal etmek istiyorum nasıl yapacağım. Mail attım geri dönüşte olmadı. Yardımcı olursanız sevineceğim.
mail attiysaniz iptal olur. Odeme zaten ancak Almanya'ya geldikten sonra ve aktivasyon yaptiktan sonra oluyor, o sebepten acele etmenize gerek yok.

Kullanıcı avatarı
Expatrio
İletişim:

Mesaj gönderen Expatrio » Prş Tem 06, 2023 5:17 pm

isilwen yazdı: Prş Tem 06, 2023 3:13 am Almanya'ya gelip expatrio hesabımızı bir alman bankası ile eşleştirdikten sonra diyelim üç ay sonra ya da iki ay sonra bu eşleştirmeyi kaldırıp başka bir banka hesabı girebiliyor muyuz?
tabii girebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Expatrio
İletişim:

Mesaj gönderen Expatrio » Prş Tem 06, 2023 5:18 pm

cemyildizaydin yazdı: Prş Tem 06, 2023 2:16 pm recipient details kısmında almanya adresim yazıyor böyle mi olmalı yoksa türkiye adresim mi yazmalı
banka detaylarinin bulundugu dosyadaki adres bilgisini yazmalisiniz.

dreamlion

Mesaj gönderen dreamlion » Cum Tem 07, 2023 1:52 am

ezaks2 yazdı: Çrş Nis 26, 2023 4:02 pm Yanıtınız için teşekkür ederim ama hesabımı fintiba'dan açarak devam etmek zorunda kaldım. Umarım müşteri hizmetlerini geliştirebilirsiniz çünkü çok fazla insan cevapsız soruları yüzünden problem yaşıyor. Maillerime 1 hafta sonra dönüş alabildim. İş işten geçmiş oldu ve ben bloke hesap ve sigorta evrakım eksik bir şekilde vize görüşmesine gitmek durumunda kaldım. Umarım problem olmadan vizemi alabilirim. Birçok insanın severek kullanıldığını da biliyorum expatrio'yu. Şu sıralar yoğunluktan mı bilmiyorum ama herkes sizlere ulaşamamaktan şikayetçi. Lütfen iletişim konusunda kendinize bir iyilik yapın ve potansiyel kullanıcıların gitmesine neden olmayın.
merhaba sorun çıktı mı?

ezaks2

Mesaj gönderen ezaks2 » Cum Tem 07, 2023 11:41 pm

dreamlion yazdı: Cum Tem 07, 2023 1:52 am merhaba sorun çıktı mı?
İki gün sonra para ulaştı ve geç olmadan konsolosluğa elden teslim ettim. Daha sonra da olumsuz bir dönüş almadım ama hala vize çıkmadı bekliyorum.