Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Türkiye'den garantör gösterebileceğimiz üniversiteler.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
berkaybilir

Türkiye'den garantör gösterebileceğimiz üniversiteler.

Mesaj gönderen berkaybilir » Prş Ağu 01, 2019 10:36 pm

Arkadaşlar bu forumun sayfasında okuduğuma göre bazı üniversitelerde Türkiye'den aile fertlerimizide garantör gösterebileceğimiz üniversiteler varmış.Bildiğiniz bu tür vize için aile fertlerini garantör gösterebileceğimiz üniversiteler var mı?
Birazdan bazı ünilere mesaj atacağımda bildiğiniz var mı diye sormak istedim.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Re: Türkiye'den garantör gösterebileceğimiz üniversiteler.

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Ağu 02, 2019 1:17 am

Garantörü üniversiteler istemiyor. Yabancilar dairesi ve konsololuk istiyor.
Türkiye'den garantör gösterip gelebilenlerin sayisi %001. Ya sans eseri... ya da cok para gösterip gelebilen oldu iki tanidigimin yaptigi gibi 250.000 Euro ile iki kardes yesil pasaport ile gelip kalabildiler...
Bunlar istisna arkadaslar. 250.000 Euro herkesin bankasinda bulunmaz.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

berkaybilir

Re: Türkiye'den garantör gösterebileceğimiz üniversiteler.

Mesaj gönderen berkaybilir » Cum Ağu 02, 2019 1:26 am

Staatsmann yazdı: Cum Ağu 02, 2019 1:17 am Garantörü üniversiteler istemiyor. Yabancilar dairesi ve konsololuk istiyor.
Türkiye'den garantör gösterip gelebilenlerin sayisi %001. Ya sans eseri... ya da cok para gösterip gelebilen oldu iki tanidigimin yaptigi gibi 250.000 Euro ile iki kardes yesil pasaport ile gelip kalabildiler...
Bunlar istisna arkadaslar. 250.000 Euro herkesin bankasinda bulunmaz.
Anladım,okuduğum yerlerde hiç bunlardan bahsedilmiyordu.Almanya'dan birinin garantör olması veya Türkiye'den anne veya babanın olabileceği yazıyordu.Ben öğrenci için aylık gereken miktarı karşılayabildiğini gösterirse olur sanıyordum.Teşekkürler.