Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

FAU Erangen Çeviri Belgelerin Onayı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
miraia

FAU Erangen Çeviri Belgelerin Onayı

Mesaj gönderen miraia » Prş May 02, 2019 12:16 am

Merhabalar, FAU Erlangene başvurmak istiyorum. Araştırma yaparken çeviri belgelerle ilgili çeviriyi yurt dişin da, (Almanya dışı) yapıldığı taktirde alman konsolosluğun Beglaubigungsvermerk/Legalisationsvermerk tasdik
ettirmem gerektiği yazıyor . Ama ben konsolosluğun sadece orjinal belgelerin fotokopisini onayladığını duydum. Başka ülkelerin konsolosluklarında yeminli çeviri noterli olursa konsoslosluğun onayladığını duydum. Bu durum Almanya konslosluğunda nasıl yürüyor? Bunun hakkında bir biginiz var mı?

Okulun sitesinde de böyle yazıyor.
Zeugnisübersetzungen, die im Ausland gefertigt wurden, müssen von der Botschaft oder einem Konsulat der Bundesrepublik Deutschland mit dem Beglaubigungsvermerk / Legalisationsvermerk versehen sein: „Gesehen in der Botschaft (im Konsulat) der Bundesrepublik Deutschland zur Legalisation …“

studieninteressierte

Re: FAU Erangen Çeviri Belgelerin Onayı

Mesaj gönderen studieninteressierte » Pzt May 08, 2023 11:31 am

up

Merhaba bende başvuru yapacağım. Bu durum kafamı karıştırdı. Yardımcı olabilecek var mı?