Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Deutsche Bank güncel hesap açma formu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
slnn11

Deutsche Bank güncel hesap açma formu

Mesaj gönderen slnn11 » Çrş Oca 16, 2019 3:37 pm

Merhaba arkadaşlar,
Fintiba veya İŞBANK aracılığı ile bloke hesap açamadığım için mecburen Deutsche Bank'tan bloke hesap açacağım. Hesap açma formu değişmiş sanırım yeni kısımlar eklenmiş ve biraz kafam karıştı. Source of fund, source of wealth ve altındaki Sources(general proof necessary e.g. bank statements) kısımlarının nasıl doldurulacağı hakkında fikri olan var mı? Bloke hesap için gereken 2 yıllık paranın biraz üstünde bir meblağ şu an Türkiye'deki hesabımda mevcut, ailem gönderdi. Sizce bu kısımları nasıl doldurabilirim? İlgili kısımların görsellerini ekledim. Bir de gerekli belgeleri Ankara'daki büyük elçilikte cuma günü onaylatacağım. Belgeleri elçilik üzerinden göndermek zorunlu mu yoksa kendim daha sonra herhangi bir kargo şirketiyle gönderebilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Resim
Resim

hesopatrm

Re: Deutsche Bank güncel hesap açma formu

Mesaj gönderen hesopatrm » Çrş Oca 16, 2019 3:49 pm

neden işbankası ile bloke hesap açamıyorsunuz ?

slnn11

Mesaj gönderen slnn11 » Çrş Oca 16, 2019 3:53 pm

Greencardım olduğu için açamadım, sorun çıkabilir dediler.

hesopatrm

Mesaj gönderen hesopatrm » Çrş Oca 16, 2019 4:00 pm

ben işbankasından açmaya çalışıyorum fakat bende addresse deutschland diyor oraya sence ne yazmalıyım ? bir adrese sahip değilim almanyada

slnn11

Mesaj gönderen slnn11 » Çrş Oca 16, 2019 4:58 pm

mail at bence çok hızlı cevap veriyorlar veya +496929901125 burdan ara türkçe konuşabilirsin

Queengs

Mesaj gönderen Queengs » Çrş Oca 16, 2019 5:03 pm

Arkadaşlar merhaba,
Ben deutsche bankta hesap açmaya çalıştım. Hesabımdaki parayı gösteren belgeyi yolladım. Bana hesap kaynağı akla yatkın değil diyerek reddettiler. İlkinde babamın hesabını yolladım. Tl hesabıydı kabul etmediler. İkincisinde parayı kendi hesabıma geçirip eıroya çevirttim (10.000euro) yine kabul etmediler. Mail attım sorun ne dedi cevap yazmadılar. Böylece 1 ay gecikmiş oldum. Bu yüzden vizem gecikti ve okulun oryantasyonunu kaçırdım. Öbür tarafta, iş bankasında 3 veya 4 gün içerisinde hesabımı açtırabildim. Bunu benim gibi madur olmayın diye yazıyorum. İşbank ag nin service centerina yazarsanız size hesap açılıp açıkmayacağını öğrenebilirsiniz. Hemen cevap yazıyorlar.

slnn11

Mesaj gönderen slnn11 » Çrş Oca 16, 2019 5:05 pm

Queengs yazdı: Çrş Oca 16, 2019 5:03 pm Arkadaşlar merhaba,
Ben deutsche bankta hesap açmaya çalıştım. Hesabımdaki parayı gösteren belgeyi yolladım. Bana hesap kaynağı akla yatkın değil diyerek reddettiler. İlkinde babamın hesabını yolladım. Tl hesabıydı kabul etmediler. İkincisinde parayı kendi hesabıma geçirip eıroya çevirttim (10.000euro) yine kabul etmediler. Mail attım sorun ne dedi cevap yazmadılar. Böylece 1 ay gecikmiş oldum. Bu yüzden vizem gecikti ve okulun oryantasyonunu kaçırdım. Öbür tarafta, iş bankasında 3 veya 4 gün içerisinde hesabımı açtırabildim. Bunu benim gibi madur olmayın diye yazıyorum. İşbank ag nin service centerina yazarsanız size hesap açılıp açıkmayacağını öğrenebilirsiniz. Hemen cevap yazıyorlar.
Bu formda nasıl doldurmuştunuz peki bu kısımları ? İşbank ile açabilsem zaten kesinlikle onu tercih ederdim ama tek çare Deutsche bank gibi.

Queengs

Mesaj gönderen Queengs » Çrş Oca 16, 2019 5:08 pm

Pardon ben tercih etmiyorsunuz sandım. Ben soırce kısmına babamın adını yazdım. Babam karşılayacak masraflarımı dedim. Babamın 1 yıllık hesap dökümünü yolladım. Yaklaşık 100.000 tl vardı hesapta. Kabul etmediler. Sonra 10 000 euro heaabıma geçtim banka dökümünü yolladım. Yine. Kabul etmediler. Sorunu pek anlayamdım.