Giris yapamayanlarin dikkatine
  • Sifremi unuttum özelligini kullanarak yeni sifre talebinde bulunmalisiniz.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tiklayip, yeni sifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni sifre ile giris yapin.
    • Yeni sifre belirlemek icin giris yaptiktan sonra buraya tiklayin
  • Mail adresi güncel olmadigi icin maili alamayanlar bu baslik altinda cözüme ulasabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, sikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

Vize Ani Defteri - 2019

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
herr_sieben

Re: Vize Ani Defteri - 2019

Mesajgönderen herr_sieben » Prş May 16, 2019 4:02 pm

amira yazdı:
Prş May 16, 2019 3:28 pm
Cevabınız için çok teşekkürler :). Evet belgelerimin orijinalleri ve onaylı halleri İngilizce. Sadece konsolosluğun vize sayfasında bu bilgiye ulaşamadığım için deneyimlerden faydalanmak istedim.

Nüfus kayıt örneği için de çeviri gerekmiyor diye bir post okudum bu konuda da bilgisi olan ve yardımcı olabilen olursa çok mutlu olurum.
ceviri olmayabilir dogru ben öyle vermiştim ama çeviririn olması da zararına olmaz
peppybird

Mesajgönderen peppybird » Prş May 16, 2019 4:04 pm

amira yazdı:
Prş May 16, 2019 3:28 pm
Cevabınız için çok teşekkürler :). Evet belgelerimin orijinalleri ve onaylı halleri İngilizce. Sadece konsolosluğun vize sayfasında bu bilgiye ulaşamadığım için deneyimlerden faydalanmak istedim.

Nüfus kayıt örneği için de çeviri gerekmiyor diye bir post okudum bu konuda da bilgisi olan ve yardımcı olabilen olursa çok mutlu olurum.
Rica ederim ama siz yine de bir teyit almayı deneyin, nolur nolmaz.
amira

Mesajgönderen amira » Prş May 16, 2019 5:33 pm

herr_sieben yazdı:
Prş May 16, 2019 4:02 pm
ceviri olmayabilir dogru ben öyle vermiştim ama çeviririn olması da zararına olmaz
TUM'a geçen yıl yüksek lisansa giden bir arkadaşıma da sordum. Çevirtmeye gerek yok demişlerdi ama nolur nolmaz diye çevirttim dedi o da :) Çok teşekkür ederim.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 11 misafir