Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Fintiba bank bloke Hesap kapatma

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
tomris

Fintiba bank bloke Hesap kapatma

Mesaj gönderen tomris » Sal Eki 23, 2018 9:38 am

Türkiye'den fintiba banktaki bloke hesabımı nasıl kapatabilirim? Bankayla iletişime geçtiğimde hesabımı kapatabilmeleri için konsolosluk onaylı belge göndermem gerektiğini söylediler. Kasım ayının 9'una belge onaylama ve tasdik işlemleri için konsolosluktan randevu aldım fakat hangi belge olduğunu bilmiyorum.

Teşekkürler

Not: Forumda bu konuyla alakalı bazı kaynaklar silinmiş.

Elmas

Re: Fintiba bank bloke Hesap kapatma

Mesaj gönderen Elmas » Cum Kas 08, 2019 12:37 pm

tomris yazdı: Sal Eki 23, 2018 9:38 am Türkiye'den fintiba banktaki bloke hesabımı nasıl kapatabilirim? Bankayla iletişime geçtiğimde hesabımı kapatabilmeleri için konsolosluk onaylı belge göndermem gerektiğini söylediler. Kasım ayının 9'una belge onaylama ve tasdik işlemleri için konsolosluktan randevu aldım fakat hangi belge olduğunu bilmiyorum.

Teşekkürler

Not: Forumda bu konuyla alakalı bazı kaynaklar silinmiş.
Merhaba Tomris,

Bu konuyu nasıl çözdün? Ben de benzer durumu yaşıyorum ve forumda başlıkla ilgili yorumlar hep silinmiş bir şey bulamadım. Tecrübelerini paylaşabilirsen çok sevinirim. Almanya'dan ayrılmadan bu hesap nasıl kapatılabiliyor bilgin var mı?

Teşekkürler

Gulsim

Mesaj gönderen Gulsim » Çrş Kas 13, 2019 4:26 pm

Merhaba. Bu bankayi kullanirken memnun kaldiniz mi? Guvenilir mi?

Elmas

Mesaj gönderen Elmas » Prş Kas 14, 2019 7:03 pm

Gulsim yazdı: Çrş Kas 13, 2019 4:26 pm Merhaba. Bu bankayi kullanirken memnun kaldiniz mi? Guvenilir mi?
Merhabalar,

Kulladığım süre boyunca memnun kaldım. Bloke hesap konusunu çok hızlıca çözebilmesi bakınından baya işimi görmüştü. Konsolosluk tarafından onaylı bir banka olduğu için de güven konusunda bir endişem olmadı. Almanya’ya geldiğimde de hesabımı hızlıca aktif edebildim. Diğer yöntemlere göre bana daha pratik.

Gulsim

Mesaj gönderen Gulsim » Cum Kas 15, 2019 9:59 am

Anladim. Teşekkür ederim.