Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ALMANYADA EÐITIM

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Biyomedikal

ALMANYADA EÐITIM

Mesaj gönderen Biyomedikal » Pzr Kas 08, 2009 3:02 pm

Selam arkadaslar ben 2 yillik Biyomedikal Cihaz Teknolojisi okudum Leonardo da Vinci Projesi kapsaminda Almanyanin Berlin eyaletinde 9 haftalik mesleki ve dil egitimi aldim Charite Hospitalda Medizintechnik departmaninda 9 hafta boyunca staj yaptim . Ben Almanya da BIYOMEDIKAL Muhendisligini okumak istiyorum ama nereden ve nasil basliyacagimi bilmiyorum almanyada almis oldugum almanca dil egitimi 40 saatlik bir kurstu benim berlin Tu da okuyabilmem icin ne yapmam gerek bir yardimci olursaniz sevinirim simdiden cok tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

ALMANYADA EÐITIM

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Kas 08, 2009 8:17 pm

Selamlar siteye hosgeldin..
Almanya\'da okumak istiyorsan baslaman gereken nokta sartlari yerine getirip getirmedigine bakmaktir.
En onemli sart OSS ve Universite\'dir.
2 yillik mezunsan eger Almanya\'da Universitelere basvurabilirsin..

Simdi sordugun soru cok genel oldugu icin bu kadarini cevaplayabildim..Siteyi biraz daha incelemeni ozellikle makaleler bolumunu okumani tavsiye ederim.