Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Ani Defteri 6 - Visumtagebuch

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Eki 29, 2009 3:07 am

Yeni anilar,yeni konular,yeni tecrubeler..Gorusmeye nerede girdigimizi,yasadiklarimizi,bilinenlerin disinda ne tur belgeler goturdugumuzu,sorulan sorulari vs. ve vize sonucunu burada paylasalim...
Bir onceki basliklar ;

Vize Ani Defteri 5 - Visumtagebuch

Vize Ani Defteri 4 - Visumtagebuch

Vize Ani Defteri 3 - Visumtagebuch

Vize Ani Defteri 2 - Visumtagebuch

Vize Ani Defteri 1 - Visumtagebuch

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Prş Eki 29, 2009 7:23 pm

VEEEEEEEEEEEE MUTLU SONN :) arkadaslar ups\'ye daha hizli gelmesi icin eski evimizin adresini verdim ve az once amcam aradi Ankara\'dan kargo geldigini soyledi bende hemen ac dedim ne yaziyor ve vizen 28.10.2009\'da onaylanmis dedi icinden sari bir kagit cikmis orada yaziyormus...ayrintilari yarin pasaport elime ulasinca yazacagim, umarim bir hata yada yanlislik yoktur

hedosss

Mesaj gönderen hedosss » Prş Eki 29, 2009 7:26 pm

hayirli olsun bekledigine degdi o sari kagit bende de vardi bir takim uyarilar yaziyor vize hakkinda

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Eki 29, 2009 7:36 pm

Gozun aydin yeni basliga mutlu bir haberle basladik..
Nereye ucuyorsun ?

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Prş Eki 29, 2009 7:39 pm

Kismetse 17 Kasimda Hannover, oradanda Bremen :)) yarin su cevabi elime aldigimda icinde ne var ne yok hepsini yazacagim, ve bu surecte emegi gecen arkadaslara tesekkur edecegim

Gurhan

Mesaj gönderen Gurhan » Prş Eki 29, 2009 7:53 pm

@ aliyuksel

hayirli olsun abi

ne demisler azimle s.can duvari deler. tebrikler =)

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Prş Eki 29, 2009 8:01 pm

hahahaha sagolasin, darisi tum bekleyen arkadaslarin basina :) ama yinede duvari delmek icin yarini bekliyorum

deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Prş Eki 29, 2009 8:19 pm

[quote]aliyuksel86 tarafindan yazilan metin:
hahahaha sagolasin, darisi tum bekleyen arkadaslarin basina :) ama yinede duvari delmek icin yarini bekliyorum[/quote]
icinde kusku olmasin ali,cikmis yaziosa cikmistir.cok sevindim inan!yine soyluyorum bunu en cok sen hakettin!

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Prş Eki 29, 2009 8:23 pm

Ali yuksel hayirli olsun vizen.Sonunda mutlu sona ulastin,bundan sonraki egitimindede basarilar diliyorum.Darisi tum vize bekleyen arkadaslarin basina:)

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Prş Eki 29, 2009 8:39 pm

[quote]nightmare tarafindan yazilan metin:
Ali yuksel hayirli olsun vizen.Sonunda mutlu sona ulastin,bundan sonraki egitimindede basarilar diliyorum.Darisi tum vize bekleyen arkadaslarin basina:)[/quote]
sagolasin dostum guzel dileklerin icin, umarim sen de en kisa zamanda kavusursun vizene sansin bol olsun

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Prş Eki 29, 2009 8:43 pm

[quote]deryasiegen tarafindan yazilan metin:[/quote]
[/quote]icinde kusku olmasin ali,cikmis yaziosa cikmistir.cok sevindim inan!yine soyluyorum bunu en cok sen hakettin![/quote]

deryacim cok tesekkur ederim, az destek vermedin bana hakkini odemek zor , siz olmasaniz hic cekilmezdi bunca gun...yarin goreyim su kagidi iyice rahatlayim

deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Prş Eki 29, 2009 8:47 pm

[/quote]icinde kusku olmasin ali,cikmis yaziosa cikmistir.cok sevindim inan!yine soyluyorum bunu en cok sen hakettin![/quote]

deryacim cok tesekkur ederim, az destek vermedin bana hakkini odemek zor , siz olmasaniz hic cekilmezdi bunca gun...yarin goreyim su kagidi iyice rahatlayim[/quote]
o nasil soz ali.
ben de zaten bremene cok gitmek istiyodum,gitmek icin bi sebep daha oldu:)alirim arkadaslarimi 5 kisi olusturcak sekilde(,malum wochenende ticket olayi:) gelirim.

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Prş Eki 29, 2009 8:52 pm

[quote]deryasiegen tarafindan yazilan metin:

deryacim cok tesekkur ederim, az destek vermedin bana hakkini odemek zor , siz olmasaniz hic cekilmezdi bunca gun...yarin goreyim su kagidi iyice rahatlayim[/quote]
o nasil soz ali.
ben de zaten bremene cok gitmek istiyodum,gitmek icin bi sebep daha oldu:)alirim arkadaslarimi 5 kisi olusturcak sekilde(,malum wochenende ticket olayi:) gelirim.[/quote]

Wochenende haftasonu demekti galiba :))) insallah deryacim ne guzel olur dusunsene

ssmuho

Mesaj gönderen ssmuho » Prş Eki 29, 2009 10:39 pm

VIzen Hayirli olsun ali.Valla ben de cok merak ediyordum.Insallah bizim vizelerde bir problem olmaz.Sen garantorle mi yoksa bloke hesap la mi basvurmustun?

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Cum Eki 30, 2009 7:57 am

tesekkur ederim sssmuho insallah en kisa zamanda sizde olumlu haberleri alirsiniz, ben enistemin garantorluguyle basvurmustum

Onur

Mesaj gönderen Onur » Cum Eki 30, 2009 10:40 am

Ben de az once 3 Kasim Sali saat 7.45 icin randevu aldim.Aslinda cok erken bir saat yahu insallah yetisebilirim:( Iks de masallah neredeyse vize gorusmesi icin hic belge istemiyorlar diyecek :D Basvuru formu,diplomam,sigorta ve bloke hesap belgem disinda neredeyse hic bir sey soylenmedi.Simdi biz bir sekilde hic arastirmamis olsak sadece 3 4 belgeyle gidicez,gorevli ek evrak isteyecek,bir suru ugrasicaz ondan sonra...

zeitgeist666

Mesaj gönderen zeitgeist666 » Cum Eki 30, 2009 1:02 pm

VEEEEEEEEEEEE MUTLU SONN :) arkadaslar ups\'ye daha hizli gelmesi icin eski evimizin adresini verdim ve az once amcam aradi Ankara\'dan kargo geldigini soyledi bende hemen ac dedim ne yaziyor ve vizen 28.10.2009\'da onaylanmis dedi icinden sari bir kagit cikmis orada yaziyormus...ayrintilari yarin pasaport elime ulasinca yazacagim, umarim bir hata yada yanlislik yoktur [/quote]

cok sevindim ali :)) bizede olumlu gelir insallah ya :D 73 gun oldu benim :D

nightmare

Mesaj gönderen nightmare » Cum Eki 30, 2009 2:48 pm

[quote]zeitgeist666 tarafindan yazilan metin:
VEEEEEEEEEEEE MUTLU SONN :) arkadaslar ups\'ye daha hizli gelmesi icin eski evimizin adresini verdim ve az once amcam aradi Ankara\'dan kargo geldigini soyledi bende hemen ac dedim ne yaziyor ve vizen 28.10.2009\'da onaylanmis dedi icinden sari bir kagit cikmis orada yaziyormus...ayrintilari yarin pasaport elime ulasinca yazacagim, umarim bir hata yada yanlislik yoktur [/quote]

cok sevindim ali :)) bizede olumlu gelir insallah ya :D 73 gun oldu benim :D[/quote]

zeitgeistt yabancilar polisiyle gorusebildiniz mi??

zeitgeist666

Mesaj gönderen zeitgeist666 » Cum Eki 30, 2009 2:53 pm

[quote]nightmare tarafindan yazilan metin:

cok sevindim ali :)) bizede olumlu gelir insallah ya :D 73 gun oldu benim :D[/quote]

zeitgeistt yabancilar polisiyle gorusebildiniz mi??[/quote]

gorustum yazismalar suruyor, yogunluk var lutfen sabredin gibi gecistirmelere giriyolar artik aramicam ama :/

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Cum Eki 30, 2009 5:15 pm

tesekkur ederim, insallah sende bekledigin mutlu haberi alacaksin en kisa zamanda....

Kilitli