Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap Formlari

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
muris01

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen muris01 » Sal Ağu 19, 2014 1:29 am

Arkadaslar bloke hesap konusu ile ilgili butun konulari okudum saniyorum. Konularda paylasilan DB\'nin gonderdigi formlarin resimleri acilmiyor, linklerin duzenlenmesi lazim.
Tam 1 aydir 3 defa mail attim Deutsche Bank\'a ve Ankara konsoloslugundan bloke hesap gunum geldi catti. 2 gun sonra ayin 22 sinde formlari doldurup goturmem lazim ama form falan gondermediler. Formlari gonderebilecek olan var mi?

Maelstrom

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen Maelstrom » Sal Ağu 19, 2014 7:50 am

Size bir form gondermelerine gerek yok formlar sitelerinde mevcut zaten. https://www.deutsche-bank.de/pfb/conten ... dion_10766

Bu adrese girip assagi dogru baktiginda forms kismini gorebilirsin. Oraya tikladiginda ilk cikan pdf dosyasini indireceksin.

muris01

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen muris01 » Sal Ağu 19, 2014 12:10 pm

Cevabiniz icin tesekkur ederim.
Sadece 1. form yeterli mi?
Hem almancasi hem ingilizce diyorlardi sanirim diger forumlarda.

muris01

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen muris01 » Sal Ağu 19, 2014 12:13 pm

Tamamdir anladim sanirim sayfayi almanca yapip almanca formu da indiriyoruz degil mi? :)

meltem41

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen meltem41 » Sal Ağu 19, 2014 12:19 pm

Form almanca zaten onlari bilgisayarda doldurup ciktisini alacaksiniz konsoloslukta imzalayacaksiniz imzalancak heryeri imzalayin ben eksik imzalamistim tekrardan yollamistim formu

muris01

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen muris01 » Sal Ağu 19, 2014 4:26 pm

Arkadaslar peki formdan iki tane doldurun yaziyor formun uzerinde. Bir ingilizce bir almanca mi doldurmamiz lazim? Toplamda o 5 sayfalik formlardan kac tane goturmemiz gerekiyor? Ildisindan Ankaraya gidecegim icin yanlislik olsun istemiyorum, ondan aklima takildi sorayim dedim.

Santa

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen Santa » Çrş Ağu 20, 2014 12:18 pm

[quote]muris01 tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar peki formdan iki tane doldurun yaziyor formun uzerinde. Bir ingilizce bir almanca mi doldurmamiz lazim? Toplamda o 5 sayfalik formlardan kac tane goturmemiz gerekiyor? Ildisindan Ankaraya gidecegim icin yanlislik olsun istemiyorum, ondan aklima takildi sorayim dedim.[/quote]

\'\'2 tane doldurun\'\' denmesinin sebebi bu doldurdugun formun bir sozlesme olmasindan dolayi. Nasil ki 2 kisi kontrat yapinca kontratin teki bir tarafta teki diger tarafta kalir, ayni o durum sozkonusu. Birini deutschebanka gondericeksin biri sende kalicak. Ingilizce ya da almanya meselesi degil yani. Hangi dilde istiyorsan o dilde doldur ve her sayfayi 2ser kere cikti al. Konsoloslukta zaten onlardan sadece 1 kopyayi imzalatip onayliyorlar. 2. kopya icin \'\'bu fazla\'\' diyorlar, \'\'Digeri sizin icin\'\' diyorlar, vs. Yine de 2. kopyayi da yabana atma, yaninda bulunsun konsolosluk ziyaretinde.

Durum bu. Keine Panik!

muris01

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen muris01 » Prş Ağu 21, 2014 12:28 pm

Tesekkurler :) Tamamdir panik yok. Son bir sorum olacak, belgeleri imzalattiktan sonra Almanya\'ya gonderirken kabul belgesini gondermek gerekiyor mu? Bana ulasmadi henuz kabul belgesi, e-mail olarak kabul aldim.

Santa

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen Santa » Prş Ağu 21, 2014 1:26 pm

Tesekkurler :) Tamamdir panik yok. Son bir sorum olacak, belgeleri imzalattiktan sonra Almanya\'ya gonderirken kabul belgesini gondermek gerekiyor mu? Bana ulasmadi henuz kabul belgesi, e-mail olarak kabul aldim.[/quote]
Kabul belgesi gerekli degil hesap acma isleminde.Sadece,eger kabul belgeni yollarsan,hesabini senin egitim alacagin sehirdeki bi subeye bagli aciyorlar.Kabul belgen yoksa da dert degil.Hesap aciliyor.Sen zaten oraya gidince kendine en yakin deutsche bank subesine gideceksin.Kabul belgeni beklemene gerek yok yani.

muris01

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen muris01 » Prş Ağu 21, 2014 6:22 pm

Tesekkur ederim. Aklima bir sey daha takildi, bloke hesapta sorulan adres kismina turkiyedeki evimi mi almanyada 1 ekimden itibaren kalacagim ev adresini mi yazmam gerekiyor? :D

Frankfurter

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen Frankfurter » Prş Ağu 21, 2014 7:53 pm

Tesekkur ederim. Aklima bir sey daha takildi, bloke hesapta sorulan adres kismina turkiyedeki evimi mi almanyada 1 ekimden itibaren kalacagim ev adresini mi yazmam gerekiyor? :D[/quote]

1 Ekim\'den itibaren kalacaginiz yer belli ise ve posta kutusu uzerinde isminiz var ise, Almanya\'daki ev adresini yazmanizda yarar var.

Selo35

Bloke Hesap Formlari

Mesaj gönderen Selo35 » Çrş Tem 08, 2015 6:25 pm

slm deutschebank forumu doldurma

Meldeadresse olan bolumunde ort yaziyor oraya turkiyedeki sehiri yani
ben izmirde yasiyorum izmir mi yazicam yoksa almanyada hamburgda
uni. okucam hamburg mu yazmaliyim ?

geri kalan ort yazan yerlere de ne yazmaliyiz ?

beni bu konuda aydinlatirsan sevinirm.

(meldeadresse bolumune turkiyedeki adress sigmiyor bide )