Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

RET GELDI

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
atalayx6

RET GELDI

Mesaj gönderen atalayx6 » Cmt Oca 10, 2015 9:00 pm

[quote]fatihko41 tarafindan yazilan metin:

Emin ol bence gisedeki calisanlarin cok fazla etkisi yok bence olay yabancilar dairesinde bitiyor :) birde keske bosta kalan zamaninda naptiginla ilgili belgelerde koysaydin[/quote]

mesela ne gibi?

bos zamanlarimda genelde teknoloji forum sitelerinde takiliyorum o gibi seyler mi?

Mahmut korkmaz

RET GELDI

Mesaj gönderen Mahmut korkmaz » Cmt Oca 10, 2015 9:07 pm

Merhaba,bu garantorluk ya da bloke hesap olayi nedir? Yazilanlar gercekten korkutuyor:) Benim sartli kabulum var garantorluk belgesiyle basvurdum aile hesabinda da 85,000 lira para gosterdik.Sizce vize alma oranim nedir?

fatihko41

RET GELDI

Mesaj gönderen fatihko41 » Cmt Oca 10, 2015 11:59 pm

[quote]atalayx6 tarafindan yazilan metin:

[quote]fatihko41 tarafindan yazilan metin:

Emin ol bence gisedeki calisanlarin cok fazla etkisi yok bence olay yabancilar dairesinde bitiyor :) birde keske bosta kalan zamaninda naptiginla ilgili belgelerde koysaydin[/quote]

mesela ne gibi?

bos zamanlarimda genelde teknoloji forum sitelerinde takiliyorum o gibi seyler mi?[/quote]

hayir calistin mi veya kursa mi gittin bos durma olayina biraz karsilar Gurkan bey oyle demisti bana hatta calistigim yerden belge almistim iyi niyet mektubumla beraber onlar araliksiz egitimi goz onunde tutuyolar ben mezun olali 1.5 sene oldu universteden ama kabul kagidi ve bu islemler yuzundendi bunlarida soylemistim vizedeyken