Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Isbank bloke hesap icin gelen mail

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
pelinde

Mesaj gönderen pelinde » Pzt Oca 05, 2015 7:03 pm

Arkadaslar yarin vize randevum var bugun gelsenkirchen isbankta hesap actirip parayo yatirdim az once mail geldi soyle bir ibare var "EU 670,00 pro kalendermonat beginnend ab 01.01.2015 verfugen" yani 1 ocak 2015 den itibaren cekebilirmisim tarih belirtmeleri canimi sikti
Bir sorun cikar mi?

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Pzt Oca 05, 2015 8:24 pm

Sorun ederlerse istediginiz formda yeniden talep edip teslim ederim dersin
RASTAFARI

pelinde

Mesaj gönderen pelinde » Pzt Oca 05, 2015 11:11 pm

Ama sizce ederler mi? Bu gelsenkirchendeki adam cok gicik biri ya asla bi daha ugrasmaz gibime geliyor

technonur

Mesaj gönderen technonur » Sal Oca 06, 2015 10:44 am

tarih belirtmesi falan yokki o yazida sadece diyor ki 1.1.2015 den itibaren baslayacaktir suanda ayin 6sinda oldugumuzdan dolayi senin para cekmeni kisitlayacak bir durum yok

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Sal Oca 06, 2015 12:08 pm

Cok pimpirikli birisin anlasilan. Benim bloke hesap daha onaylanmamisken ben randevuya gittim.Bu kadar cok buyutme gozunde. Banka para transferi dekontlarini gosterdim ve dedim bloke hesap onayi geldiginde getiririm diye bisey diyemediler

Isbankasindaki yetkili abinin egosu tavanda goren genel mudurlukte operasyon sefi sanir.Her defasinda derim bulasmayin is bankasinala hem daha pahali hem daha kalitesiz. Deutsche bankta hesap acmak biraz daha cetrefilli ama daha kaliteli.Ayrica tarih belirtmeleri sacma. Kisi Subat veya martta gelse nolcak? Zaten yabancilar polisi ugrastirmaya yer ariyor ve inaniyorum kil biri o aradan gecen 2 aylik kismi ya tekrar blokelettir ya da 10 aylik oturum izni veririm der. Sahis almanyaya gelip basvurdugu tarihten itibaren baslasa daha mantikli.
RASTAFARI