Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu Goethe entst.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Dil kursu Goethe entst.

Mesaj gönderen Physiker » Cum Tem 26, 2013 4:14 pm

2 + 1 den tedbirli olarak kaldiriyorlar... Tedbirli olarak ceza kalkinca kupayi kazanirsak sayet sorun cikarmi?

ohh be, sana senin gibi cevap verdim sonunda.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

luffy

Dil kursu Goethe entst.

Mesaj gönderen luffy » Cum Tem 26, 2013 5:14 pm

:)

erenarslan

Dil kursu Goethe entst.

Mesaj gönderen erenarslan » Cum Tem 26, 2013 6:25 pm

oha ben neymisim be :D tane tane yaziyorum acikca:

bremen icindeki dil kurslari neler (Goethe ve aristotales kur basi 500 Euro gibi yuksek bi fiyata sahip bunlardan baska) var dil kursu olarak???

luffy

Dil kursu Goethe entst.

Mesaj gönderen luffy » Pzt Tem 29, 2013 9:30 am

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

2 + 1 den tedbirli olarak kaldiriyorlar... Tedbirli olarak ceza kalkinca kupayi kazanirsak sayet sorun cikarmi?

ohh be, sana senin gibi cevap verdim sonunda.[/quote]

hocam, bence ? yerine ??? kullansaydin daha basarili olurdu :)

turkcede noktalama isareti olarak "." var, "..." var, "?" var da "???" ne hic rastlamadim...

GK

Dil kursu Goethe entst.

Mesaj gönderen GK » Pzt Tem 29, 2013 10:36 am

arkadasim sen tam bir faciasin bremende dil kursuna gittim 1 yil boyunca yemin ediyorum korkuyorum cevap vermeye.

ben DAA ya gittim simdi bana sakin sorma fiyatini solemicem gir sitesine bak arkadas.
bremende en ucuz bir kur basina 420 euro verirsin oralari ole malesef parayi hesap etme bende senin gibi yaptim zamaninda daha fazla zarara girdim ama sen surekli dizi izledigin icin sorun olmaz para konusu orasi apayri bi konu o konuya bos bi vaktimizde gireriz.
bremen universitesinin tanitimini okursan site den orda altta dil kurslari icin bilgiler var ek olarak sen simdi cok dizi izliyosun ya ingilizcende var nefis heh iste o sitelerin ingilizce bolumleride var fiyatlarina o sekil bakabilirsin he o da olmadi mail at oda olmadi ara arkadas.

nolur bak nefes alarak yaz tane tane sorularini sor yapma bunu bizlere lutfen arkadasim

erenarslan

Dil kursu Goethe entst.

Mesaj gönderen erenarslan » Pzt Tem 29, 2013 12:09 pm

okul icin de dil kursu duymadim da prepare diye bisi varmis eger varsa onlara basvururm.

izzy

Dil kursu Goethe entst.

Mesaj gönderen izzy » Pzt Tem 29, 2013 3:11 pm

Arada turkce dizide izle, genco.