Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DeutscheBank Paranin Gonderilecegi Sehir?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Konjuqe

Mesaj gönderen Konjuqe » Sal Oca 29, 2013 3:13 pm

Arkadaslar merhaba bloke hesabim acildi Iban numaram gonderildi.Fakat benim soyle bir sorunum var ben parayi internetten gonderecegim ve internettede sehir secenegi bulunuyor. Hamgi sehir yazmam gerekiyor bilmiyorum essende kalacagim icin essen mi? Yoksa service center olan Hamburg mu?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Oca 29, 2013 4:40 pm

Merhaba , bloke hesabi actigin evraklari gonderdigin subeye gondereceksin .Zaten sana gelen kagitta veya mailde sube adi - kodu yazar.
Eger bir degisiklik yoksa Deutsche Bank bloke hesaplari Hamburg\'da aciliyor.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Konjuqe

Mesaj gönderen Konjuqe » Sal Oca 29, 2013 11:10 pm

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

Merhaba , bloke hesabi actigin evraklari gonderdigin subeye gondereceksin .Zaten sana gelen kagitta veya mailde sube adi - kodu yazar.
Eger bir degisiklik yoksa Deutsche Bank bloke hesaplari Hamburg\'da aciliyor.[/quote]

Belgeleri Leibzig\'e gonderdim fakat bana gelen mailde sanirsam Hamburgda acilmis, Sag ust kosede service center Hamburg ve referance no felan yaziyor. Ayrica Bank ID Code:DEUTDEDBHAM yaziyor. Anladigim kadariyla hamburg...

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Oca 30, 2013 12:23 am

%100 Hamburg.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Oca 30, 2013 10:03 am

Caner simdi aklima geldi.Swift yaparkan banka kodunu girdigin de ekrana sehrin otamatik cikiyor olmasi lazim.Hsbc den gondermistim ben .

Konjuqe

Mesaj gönderen Konjuqe » Çrş Oca 30, 2013 12:58 pm

Erenim is bankasinda sehir girmeden islem yapamiyorsun dostum. Hamburg yazicam ki zaten farkeden birsey olmazki sonucta deutsche bank\'a yolluyorum ve Iban numarasina gonderiyorlar. Oylede boylede benim hesaba gecer.

Konjuqe

Mesaj gönderen Konjuqe » Çrş Oca 30, 2013 11:07 pm

Merhabalar. Bugunku bir telefon gorusmesi ile hesabiniz nerede acilmis olursa olsun genel merkez hamburg olarak secmek zorundaymisiz internet bankaciligi ile havale yapacak akadaslarin bilgisine ve ayrica isbankasi internet bankaciligi ile para gondermek isteyen arkadaslar gunluk limit 10bin dolar oldugu icin ve buda 7bin kusur avroya denk geldiginden dolayi iki parca halinde gonderim yapilmaktadir bu sorunuda dilekce vererek gunluk limitimin 15bin dolara cekilmesini rica ederseniz onuda halledip sorunsuz bir bicimde paranizi internet bankaciligi araciligi ile gonderebiliyorsunuz.... Saygilarimla...

caramel

Mesaj gönderen caramel » Cum Şub 15, 2013 8:03 pm

Arkadaslar bende internetten yapicam havaleyi ama bana gelen mailde bank ID code : DEUTDEDBBER yaziyor ben hesap acarken okulu Berlin\'de belirtmistim o yuzden son uc hane \'\'BER\'\' olarak yazilmis simdi havale sirasinda sehiri berlin olarak mi belirtmeliyim yoksa hamburg mu?

Konjuqe

Mesaj gönderen Konjuqe » Cmt Şub 16, 2013 3:01 am

[quote]caramel tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar bende internetten yapicam havaleyi ama bana gelen mailde bank ID code : DEUTDEDBBER yaziyor ben hesap acarken okulu Berlin\'de belirtmistim o yuzden son uc hane \'\'BER\'\' olarak yazilmis simdi havale sirasinda sehiri berlin olarak mi belirtmeliyim yoksa hamburg mu?[/quote]

Merhaba...

Benim arkadasiminda Bie- biefeld yaziyordu. Deutschebank ile yaptigimiz gorusmede ve turk biriyle konustuk kadin bize merkeze yollamalisiniz demisti. Tabi tercih senin ama farketmez hesap sonucta aktif olmadan kalicak o sekilde . Sen oraya gittikten sonra en yakin deutschebanka gidip geldigini bildireceksin yani o para her sekilde senin iban numarana yaticaktir. Farkli bankaya gitmiyor sonucta cok fazla hesabi kaydirirsin. Internette sen BERLIN yaz ve swift yerinede DEUTDEDBBER yaz kontrol et berlin cikarsa berlin olarak gonder Sorun olmaz...

caramel

Mesaj gönderen caramel » Cmt Şub 16, 2013 12:20 pm

Cevabin icin tesekkur ederim Konjuqe.

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Sal Şub 19, 2013 2:11 pm

bendede DEUTDEDB440 yaziyor ama googledan swift codelarina baktigimda boyle bir sube bulamadim

Konjuqe

Mesaj gönderen Konjuqe » Sal Şub 19, 2013 3:04 pm

[quote]Karthus tarafindan yazilan metin:

bendede DEUTDEDB440 yaziyor ama googledan swift codelarina baktigimda boyle bir sube bulamadim[/quote]

Belgelerini gonderdigin zaman kabul belgenide yolladinmi?

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Sal Şub 19, 2013 4:17 pm

[quote]Konjuqe tarafindan yazilan metin:

[quote]Karthus tarafindan yazilan metin:

bendede DEUTDEDB440 yaziyor ama googledan swift codelarina baktigimda boyle bir sube bulamadim[/quote]

Belgelerini gonderdigin zaman kabul belgenide yolladinmi?[/quote]
evet yolladim.Dortmund-Bergkamen adresi vardi

sway

Mesaj gönderen sway » Pzr Tem 21, 2013 10:46 am

hesabim HAMBURG subesinden acilmis

ama SWIFT yapicaktim . IBAN numarasini girince Frankfurt olarak gorundu . bir terslik yokmu bu iste?

Swift kodu : DEUTDEDBHAM Swift yapinca internet subesinde DEUTDEDBFRA bu cikiyor

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Pzr Tem 21, 2013 12:05 pm

[quote][quote]sway tarafindan yazilan metin:

hesabim HAMBURG subesinden acilmis

ama SWIFT yapicaktim . IBAN numarasini girince Frankfurt olarak gorundu . bir terslik yokmu bu iste?

Swift kodu : DEUTDEDBHAM Swift yapinca internet subesinde DEUTDEDBFRA bu cikiyor[/quote][/quote]

Birsey olacagini sanmiyorum cunku bana 2.bloke hesabi acisimda onay postasi Frankfurttan geldi.

sway

Mesaj gönderen sway » Pzr Tem 21, 2013 1:31 pm

sana onay postasi Frankfurt tan gelmis. bana Hamburg tan geldi. hesap Hamburg ta . Bank ID Code da hamburg yaziyor ama swift para gonderince Frankfurt cikiyor. baska secemiyorsun. hmmm

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Tem 21, 2013 5:52 pm

ben de de oyleydi benim hesap sanirim direk frankfurttan acilmisti.Bir sorun olacagini sanmam.

totalrub

Mesaj gönderen totalrub » Pzr Tem 21, 2013 6:36 pm

merkez degisti artik heralde herkese frankfurtan geliyor onceden hamburgtu. gonderdigin adress hamburgsa ordan gelir belgeler uzun suredir hic bakmadim

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzt Tem 22, 2013 2:19 am

merkez artik leipzig diye biliyorum.