Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

apostil sorunu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
quartz963

apostil sorunu

Mesaj gönderen quartz963 » Prş Kas 29, 2012 9:07 pm

arkadaslar ben avusturyaya kayit yaptirdim eksik evrak var dediler belgeleri geri gonderdiler orjinal kazandi belgesi istiyolar. noterden yaptircaktim sistem kitlendi osymnin giremediler.

herhangi sorusu olan yurt disi icin faceden eklesin

alper_tungabjk@hotmail.com

nonearthling

apostil sorunu

Mesaj gönderen nonearthling » Cum Kas 30, 2012 9:35 am

[quote]quartz963 tarafindan yazilan metin:

arkadaslar diplomaniza apostil vurdurmak istiyosaniz noter gitmenize gerek yok milli egitimden onaylatiyosunuz sonra valilik yada kaymakamliktan milli egitim mudurunun yada gorevlisinin muhrunu apostil ediyolar.[/quote]

Hic gerek yok milli egitime valilige.Ben gittim halletmediler.Bunlari dolasmaktansa cekin belgelerinizin fotokopilerini gidin sabah 9-11 arasi konsolosluga 10 dakikada ucretsiz onayliyorlar.

zgsrdr

apostil sorunu

Mesaj gönderen zgsrdr » Prş Ara 27, 2012 2:25 pm

arkadaslar apostile bugun gittim.(izmir) izmir konsoloslugu butun belgelerinizi (her birinden 1 tane olmak uzere) bir araya toplayip zimbaliyor sonra onay basiyor.sayfa basi degil dosya basi 3 onaydan sonra 5 € onay islem ucreti aliyor.onay icin randevu almaya gerek yok izmir konsoloslugunda.sabah 9.30-11.00 arasi direk iceri aliyorlar.
ee:lan