Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vize ret

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Fatossilan

vize ret

Mesaj gönderen Fatossilan » Çrş Eki 12, 2016 1:37 pm

Mrb arkadaslar,
6.10 ankarada almanya ogrenci vizesine basvurdum. Hic bi belge eksik degildi. Bugun red cevabi geldi. Yaziyordu ki dil kursunu turkiyede de alabilicegim fakat ben almanyada dil kursu yeri buldum kayit oldum ve parayi bile yatirdim. Ayrica yaziyordu ki 
B1 kadar almanca kursu alin ve aldiniza dayir kagitti getirin yine basvurun. Yani sartli bi kabul gibi.Itiraz yazmayi dusunuyorum cunku sonucta belge eksikligi yok bide dil kursu kabullu almanyada var bile. Ayrica blok hesabi actim parayi yatirdim, universiteden kabul kayidim var, sigortayi da hallettim. Yani herseyi yaptim sadece o dil kursu yuzunden red geldi.
Sizce itiraz yaziyimmi? 

Alp06

vize ret

Mesaj gönderen Alp06 » Çrş Eki 12, 2016 1:59 pm

[quote]Fatossilan tarafindan yazilan metin:

Mrb arkadaslar,
6.10 ankarada almanya ogrenci vizesine basvurdum. Hic bi belge eksik degildi. Bugun red cevabi geldi. Yaziyordu ki dil kursunu turkiyede de alabilicegim fakat ben almanyada dil kursu yeri buldum kayit oldum ve parayi bile yatirdim. Ayrica yaziyordu ki 
B1 kadar almanca kursu alin ve aldiniza dayir kagitti getirin yine basvurun. Yani sartli bi kabul gibi.Itiraz yazmayi dusunuyorum cunku sonucta belge eksikligi yok bide dil kursu kabullu almanyada var bile. Ayrica blok hesabi actim parayi yatirdim, universiteden kabul kayidim var, sigortayi da hallettim. Yani herseyi yaptim sadece o dil kursu yuzunden red geldi.
Sizce itiraz yaziyimmi? [/quote]

Yuksek lisans icin mi basvurdun

Fatossilan

vize ret

Mesaj gönderen Fatossilan » Çrş Eki 12, 2016 2:09 pm

[quote]Alp06 tarafindan yazilan metin:

[quote]Fatossilan tarafindan yazilan metin:

Mrb arkadaslar,
Sizce itiraz yaziyimmi? [/quote]

yok universite okumak icin.

Yuksek lisans icin mi basvurdun[/quote]

Mkyc01

vize ret

Mesaj gönderen Mkyc01 » Çrş Eki 12, 2016 2:23 pm

Bence en azindan A1 sertifikasi ile gitmen mantikli olur

mehmetarikantek

vize ret

Mesaj gönderen mehmetarikantek » Prş Eki 13, 2016 8:38 pm

Bana cok ilginc geldi bu konu b1 i sadece universite den on basvurusu olmuyanlardan istiyorlar konsolosluk sitesinden o yonde bir ifade var okul basvurunuz var miydi acaba

Fatossilan

vize ret

Mesaj gönderen Fatossilan » Prş Eki 13, 2016 8:44 pm

[quote]mehmetarikantek tarafindan yazilan metin:

Bana cok ilginc geldi bu konu b1 i sadece universite den on basvurusu olmuyanlardan istiyorlar konsolosluk sitesinden o yonde bir ifade var okul basvurunuz var miydi acaba[/quote]

evet var.