Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Aupair Vize

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
cloudaisy

Aupair Vize

Mesaj gönderen cloudaisy » Çrş May 11, 2022 8:15 pm

Arkadaşlar merhaba, aupair vize sürecini tek başıma halletmek istiyorum malum danışmanlık ücretleri tavan seviyede. Acaba bunu tek başıma halledeyim derken vize alma sürecinde bir hata yapıp işleri zorlaştırır mıyım? Süreç hakkında bilgisi olan var mı?

zAHo

Re: Aupair Vize

Mesaj gönderen zAHo » Çrş May 11, 2022 10:27 pm

cloudaisy yazdı: Çrş May 11, 2022 8:15 pm Arkadaşlar merhaba, aupair vize sürecini tek başıma halletmek istiyorum malum danışmanlık ücretleri tavan seviyede. Acaba bunu tek başıma halledeyim derken vize alma sürecinde bir hata yapıp işleri zorlaştırır mıyım? Süreç hakkında bilgisi olan var mı?
Takip, bende bu sene aupair yapmayı düşünüyorum. Başvuru tarihleri kaçarsa.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum May 13, 2022 5:07 pm

Aupair yeri bulduktan sonra vize islemi cok kolay onun.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

cloudaisy

Mesaj gönderen cloudaisy » Pzr May 15, 2022 5:30 pm

Merhaba, acaba ne kadar sürede sonuçlanıyor aupair vize başvurusu? Aynı zamanda aupair vizesiyle diğer schengen ülkelere giriş çıkış yapılabiliyor mu? :) Yoksa sadece Almanyada mı geçerli oluyor?