Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Expatrio/Iscepten Swift

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
ismettirpan

Expatrio/Iscepten Swift

Mesaj gönderen ismettirpan » Prş Eyl 16, 2021 6:14 pm

Arkadaşlar merhaba;

benim gibi olay yaşayan var mı cok merak ediyorum.?

14.09 tarihinde Expatrio'ya isCepten bloke hesap paramı yolladım euro olarak. 7 dk içinde muhabir bankaya transfer edildiği yazıyor. O gün 37 dolar küsür transfer masraflarımı ödememe rağmen 15.09 tarihinde 50 tl civarı muhabir bana masrafı otomatik olarak hesabımdan düşmüş. Ve halen expatriodan 06 bloke hesap onayı bekliyorum ve vize görüşmem haftaya 23 eylülde 2 gündür yanlış bir şeyler yaptım bi diye kendi kendimi yiyorum. Bilgisini olan vs birileri sorularıma yardımcı olabilir mi.

Ayrıca Luksemburg hesabı mangopay verilen LU kodlu ibana parayı transfer ettim

şimdiden teşekkürler.

rammsteinLBR

Re: Expatrio/Iscepten Swift

Mesaj gönderen rammsteinLBR » Prş Eyl 16, 2021 6:18 pm

ismettirpan yazdı: Prş Eyl 16, 2021 6:14 pm Arkadaşlar merhaba;

benim gibi olay yaşayan var mı cok merak ediyorum.?

14.09 tarihinde Expatrio'ya isCepten bloke hesap paramı yolladım euro olarak. 7 dk içinde muhabir bankaya transfer edildiği yazıyor. O gün 37 dolar küsür transfer masraflarımı ödememe rağmen 15.09 tarihinde 50 tl civarı muhabir bana masrafı otomatik olarak hesabımdan düşmüş. Ve halen expatriodan 06 bloke hesap onayı bekliyorum ve vize görüşmem haftaya 23 eylülde 2 gündür yanlış bir şeyler yaptım bi diye kendi kendimi yiyorum. Bilgisini olan vs birileri sorularıma yardımcı olabilir mi.

Ayrıca Luksemburg hesabı mangopay verilen LU kodlu ibana parayı transfer ettim

şimdiden teşekkürler.
Makbuzunuzu expatrio sitesine yükleyin, süreç daha hızlı gerçekleşir

ismettirpan

Mesaj gönderen ismettirpan » Prş Eyl 16, 2021 6:20 pm

Yükledim. Transfer proof kısımına fakat halen bi olumlu geri dönüş yok.
Bankayla iletişime geçiyorum. Para bizden muhabir bankaya iletildi yazıyor diyorlar. Para da işçep hareketlerinden BE kodlu bankada gözüküyor, bu olay da beni geriyor mevla büyük olunca

fulyaaz

Mesaj gönderen fulyaaz » Çrş Mar 16, 2022 11:29 pm

merhaba sizin durum ne oldu acaba? ben de aynı durumdayım suan