Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yabancılar Dairesinde Anmeldung

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
ozcartman

Yabancılar Dairesinde Anmeldung

Mesaj gönderen ozcartman » Cum Ağu 27, 2021 10:07 am

Merhaba. Hiç yabancılar dairesinde anmeldung yaptıran oldu mu? Duisburg'ta anmeldung yaptırmak istiyorum ancak web sitesinde online termin sisteminin sadece EU vatandaşları için olduğunu söylüyor. Yabancıların mail ile yabancılar dairesinden randevu alması gerekiyormuş. İlk defa yabancılar dairesinde anmeldung yapıldığını duyuyorum. Bu normal mi, yoksa ben bir yerde hata mı yapıyorum?

İlgili link:
https://service.duisburg.de/suche/-/vr- ... angemeldet.

duisburger

Re: Yabancılar Dairesinde Anmeldung

Mesaj gönderen duisburger » Cum Ağu 27, 2021 9:31 pm

Yok dogru yapiyorsun.

ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman » Cum Eyl 03, 2021 10:02 am

duisburger yazdı: Cum Ağu 27, 2021 9:31 pm Yok dogru yapiyorsun.
Ben cevabı nasıl olduysa fark etmemişim. Çok teşekkür ederim. Yalnız mail ile dönüş alamıyorum. Farklı bir yöntemi var mı? Direkt gitmek ya da başka bir adrese daha mail atmak gibi? Nette bir uzun adres var ausländerbehörde ile başlayan bir de abh ile başlayan var. Hatta bir tane de abh97 ile başlayan var. Hangisinin doğru olduğunu biliyorsan söyleyebilir misin?

enessgk

Mesaj gönderen enessgk » Cum Eyl 03, 2021 11:33 pm

Ben Duisburg yabancılar dairesine '' abh94@stadt-duisburg.de '' bu mail ile ulaşmıştım. Bir iki gün içinde dönüş yapıyorlardı. Gittiğinizde kesinlikle randevusuz almıyorlar bizde garantör belgesi için uğraşmıştık ama çok nettiler bu konuda.

ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman » Cmt Eyl 04, 2021 6:57 pm

enessgk yazdı: Cum Eyl 03, 2021 11:33 pm Ben Duisburg yabancılar dairesine '' abh94@stadt-duisburg.de '' bu mail ile ulaşmıştım. Bir iki gün içinde dönüş yapıyorlardı. Gittiğinizde kesinlikle randevusuz almıyorlar bizde garantör belgesi için uğraşmıştık ama çok nettiler bu konuda.
Çok teşekkürler. Buraya da attım bir mail. Bakalım ne zaman cevap gelecek.