Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya'dan Türkiye'ye giderken PCR testi

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
can_karayel

Almanya'dan Türkiye'ye giderken PCR testi

Mesaj gönderen can_karayel » Çrş Eki 21, 2020 12:16 am

Arkadaşlar selam,
Ben birkaç gün içinde Türkiye'ye gitmek istiyorum. Almanya'dan Türkiye'ye gidenler için herhangi bir test uygulaması var mı (havaalanında, uçağa binmeden önce vs.)? Sadece uçak biletini alıp gidebiliyor muyuz? Herhangi bir prosedür var mı?

ankilic

Re: Almanya'dan Türkiye'ye giderken PCR testi

Mesaj gönderen ankilic » Çrş Eki 21, 2020 10:06 am

günaydın,
konu aynı olduğu için ben de yazıyorum

Almanya'ya girişte 14 günlük karantina var mı? PCR testi negatif ise giriş için yeterli mi?

Eren78

Mesaj gönderen Eren78 » Çrş Eki 21, 2020 7:54 pm

ankilic yazdı: Çrş Eki 21, 2020 10:06 am günaydın,

Almanya'ya girişte 14 günlük karantina var mı? PCR testi negatif ise giriş için yeterli mi?
20 ekimde Almanya'ya giriş yaptım .Sadace uçağa binerken teste bakıyorlar Almanya'da kimse bir şey sormuyor.8 Kasımdan sonra karantina uygulanmaya başlayacak Türkiye'den Almanya'ya gelenlere.

can_karayel

Mesaj gönderen can_karayel » Çrş Eki 21, 2020 7:58 pm

ankilic yazdı: Çrş Eki 21, 2020 10:06 am günaydın,

Konu aynı değil. Keşke yeni başlık açsaydın da bu başlıktaki soruyu engellemeseydin.