Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ödünc para ile oturum uzatma sorunsali

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
zombiebat

Ödünc para ile oturum uzatma sorunsali

Mesaj gönderen zombiebat » Cum Şub 21, 2020 9:41 pm

Uzun lafin kisasi otrumumu Berlin'de uzatmak icin bankamda para olmadigi icin kiz arkadasimdan 10bin euroyu odunc aldim ve bana parayi yolladiginda odunc oldugunu Verwendungszweck ksimina yazmis. Aslinda daha once sorun olmamisti cunku hesap bakiyesini gösterip uzatmistim daha once ancak bu sefer son 6 ayin banka gecmisini istediler ve orada görecekler son 2 ay disinda hic param yoktu ve paranin odunc oldugunu. Son 2 bucuk aydir part time ise girdim. Sizce ne yapmaliyim? Suan 900 küsür € kazaniyorum, daha önce sadece babamin türkiyedeki hesabina bagli kredi karti ile gecindim.

Dusundugum sey parayi Fintibaya yollayip bloke hesap yapmak o zaman paranin bende kalacagini dusunup sorun etmezler diye dusundum, sizce?

Benim tr kart ekstrelerini almancaya cevirtim versem bir artisi olur mu? Sayet ordan aylik 800€ kusur harcamam olmustur.