Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ausländerbehörde Randevu Gecikmesi

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
tugce98

Ausländerbehörde Randevu Gecikmesi

Mesaj gönderen tugce98 » Pzt Eki 21, 2019 12:10 pm

Merhaba arkadaşlar,

oturumum 24 Ekim'de bitiyor ve hala Essen'deki Ausländerbehörde'den randevu için mail bekliyorum. 9 Eylül'de randevu için formu internet sitesinden doldurup yollamıştım ve daha sonra gelen otomatik mailde çok yoğun oldukları ve beklemem gerektiği yazıyordu.Ama oturumum birkaç gün içinde bitiyor.Bu bir sıkıntı yaratır mı? Ne yapmalıyım?

tugce98

Re: Ausländerbehörde Randevu Gecikmesi

Mesaj gönderen tugce98 » Cum Eki 25, 2019 1:00 pm

up

suat1503

Re: Ausländerbehörde Randevu Gecikmesi

Mesaj gönderen suat1503 » Cum Eki 25, 2019 1:13 pm

tugce98 yazdı: Pzt Eki 21, 2019 12:10 pm Merhaba arkadaşlar,

oturumum 24 Ekim'de bitiyor ve hala Essen'deki Ausländerbehörde'den randevu için mail bekliyorum. 9 Eylül'de randevu için formu internet sitesinden doldurup yollamıştım ve daha sonra gelen otomatik mailde çok yoğun oldukları ve beklemem gerektiği yazıyordu.Ama oturumum birkaç gün içinde bitiyor.Bu bir sıkıntı yaratır mı? Ne yapmalıyım?
Direkt yabancılar bürosuna gidebilirsin. Durumunun çok acil olduğunu falan söylersin tabi sonuç memurun insiyatifine kalmış.