Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesap para ekleme

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
bengurbagci

Bloke hesap para ekleme

Mesaj gönderen bengurbagci » Prş Eki 17, 2019 12:21 am

Merhaba arkadaşlar. Aranızda benim gibi yapan vardır. 8620 euro ile vize başvurusu yaptım 1 ocaktan önce ekleme yapacağım. Ben bu parayı bloke hesabıma nasıl ekleyeceğim hesabı nasıl olacak? Kaç euro yatıracağım? Expatrio ? Yabancılar bürosuna onaylatacak mıyım? Teşekkürler.

technonur

Re: Bloke hesap para ekleme

Mesaj gönderen technonur » Cum Eki 18, 2019 6:28 pm

verilen hesap nosuna para göndererek yapiyorsun ekstradan ekledigin her parayi istgedigin an cekebiliyorsun yabancilar bürosuna onaylatmana gerek yok

bengurbagci

Mesaj gönderen bengurbagci » Pzt Eki 21, 2019 9:47 pm

technonur yazdı: Cum Eki 18, 2019 6:28 pm verilen hesap nosuna para göndererek yapiyorsun ekstradan ekledigin her parayi istgedigin an cekebiliyorsun yabancilar bürosuna onaylatmana gerek yok
Ama imza attım konsoloslukta 853 euroya çıkaracağım diye

technonur

Mesaj gönderen technonur » Sal Eki 22, 2019 8:57 pm

bengurbagci yazdı: Pzt Eki 21, 2019 9:47 pm Ama imza attım konsoloslukta 853 euroya çıkaracağım diye
o zaman isler degisir parayi yatirdiktan sonra güncel hesap bakiyesinin ciktisini alip oturum alirken göstermen gerek. ben kullandigin bloke hesaba ekstradan para eklemek gibi düsündüm öyle durumlarda yatirdigin ekstra kadar cekebiliyorsun sorun olmuyor.