Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yüksek lisans bölüm değiştirme işlemi

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
Asdfg

Yüksek lisans bölüm değiştirme işlemi

Mesaj gönderen Asdfg » Pzr May 26, 2019 10:14 pm

Merhabalar,

Bu dönem medya bilimi master’a başladım ama pek memnun değilim o yüzden başka bir bölüme( yine master olacak) geçiş yapacağım bununla ilgili kafamı kurcalayan bişey var. Bana iki yıl oturum verdiler bölüm değiştirince hangi belgeleri istiyorlar işlem zor mu verilen oturum iptal edilip tekrar mı oturuma başvuruluyor? Lisans veya yüksek lisans tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Sevgiler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Yüksek lisans bölüm değiştirme işlemi

Mesaj gönderen Physiker » Pzt May 27, 2019 10:16 am

3. semesterin sonuna kadar bölüm ve üniversite degistirme hakkiniz var. Yeni kayit belgesini götürüyorsunuz sadece, baska birsey gerekmiyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Asdfg

Re: Yüksek lisans bölüm değiştirme işlemi

Mesaj gönderen Asdfg » Sal May 28, 2019 3:20 am

Physiker yazdı: Pzt May 27, 2019 10:16 am 3. semesterin sonuna kadar bölüm ve üniversite degistirme hakkiniz var. Yeni kayit belgesini götürüyorsunuz sadece, baska birsey gerekmiyor.
Oturum kartını yenileyip tekrar mı gönderiyorlar o halde çünkü bildiğim kadarıyla bölüm kartta yazıyor?