Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Fintiba bloke hesabi Almanya'dayken aktif etmek

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
erentopcu

Re: Fintiba bloke hesabi Almanya'dayken aktif etmek

Mesaj gönderen erentopcu » Cum Eyl 21, 2018 2:16 pm

Merhabalar, ben de burda N26'dan açtığım hesap bilgilerini sisteme girdim. Running yazıyor ama actions required kısmında da residence registration letter ve TIN numarası istiyor. Anmeldung için 27 Eylül'de randevum var. Bu anmeldungu ve TIN numarasını almadan aylık ödemeler yatmıyor mu?
Bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler

seth93

Mesaj gönderen seth93 » Cum Eyl 21, 2018 6:54 pm

erentopcu yazdı: Cum Eyl 21, 2018 2:16 pm Merhabalar, ben de burda N26'dan açtığım hesap bilgilerini sisteme girdim. Running yazıyor ama actions required kısmında da residence registration letter ve TIN numarası istiyor. Anmeldung için 27 Eylül'de randevum var. Bu anmeldungu ve TIN numarasını almadan aylık ödemeler yatmıyor mu?
Bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler
Aynı durumu bende yaşayacağım, banka hesabım haftaya olacak ama registration için Ekim 1'e randevum var. Bir gelişme olursa banada haber verirsen sevinirim.

erentopcu

Mesaj gönderen erentopcu » Cum Eyl 21, 2018 7:04 pm

seth93 yazdı: Cum Eyl 21, 2018 6:54 pm Aynı durumu bende yaşayacağım, banka hesabım haftaya olacak ama registration için Ekim 1'e randevum var. Bir gelişme olursa banada haber verirsen sevinirim.
Sabahtan beri bilgi almaya çalışıyorum ama daha net bir şey öğrenemedim. Hallolunca burayı güncellerim mutlaka.