Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

UNIASSIST application form hatası

Almanya'dan Turkiye'ye kesin donus: sebepler, donerken yapilmasi gerekenler... Hepsi burada...
isilece

UNIASSIST application form hatası

Mesaj gönderen isilece » Pzt Nis 08, 2019 8:11 pm

Merhabalar,

Uni assist üzerinden iki okul için başvurumu tamamladım. Ödemesini yaptım, belgeleri yükledim, ıkı gun sonra da konsolosluga apostillemesi icin gıdecegım ve postalayacagım.
Ben Bachelor ve Minor degreen yanı yandal sahibiyim. bunu application formunda bıldırdım. online subbmit kısmını yaptıktan sonra fark ettim ki, mınor degree baslama yılımı 2017 olması gerekırken 2014 gırmısım. yanı sıstem otomatık olarak Bachelor derecemle aynı almıs asagıya benım de gozumden kacmıs. sımdıysa portal kılıtlı duzeltemıyorum. typing error ıcın acıklanana baktım. typıng hataları ıcın bır sey duzeltmenıze gerek yoktur veya verılerınız degısırse bu bı sorun degıldır yazmıslar. ama baslangıc tarıhı degısmez sonucta. oldukca kafam karıstı. ben de telefon ettım. telefondakı kadının da ıngılızcesı bıraz bozuktu. onlıne olarak yuklemenız tamamlanmıstır bır sorun tok falan dedı. ama tarıhı duzeltıp duzeltemeyecegımle ılgılı ne bır bılgı alamadım. mınor degree transkrıptımde tarıhın dogrusu yazıyor 2017 olarak. sizce bır problem yasar mıyım. asıl onemlı olan bachelor. mınordakı tarıh problem yaratır mı ?

Tesekkurler

Janukka
İletişim:

Re: UNIASSIST application form hatası

Mesaj gönderen Janukka » Cum Kas 26, 2021 2:15 pm

Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkürler.