Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Club arkadasi

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
sway

Club arkadasi

Mesaj gönderen sway » Cmt Eki 01, 2016 5:58 pm

Aksam Dortmund Rush hour ya gidecem. Gelmek isteyen varsa ozelden mesaj atsin :D

batuhanalkn

Club arkadasi

Mesaj gönderen batuhanalkn » Cmt Eki 01, 2016 6:58 pm

hazir boyle bi konu acilmisken soruyim
Berlin deki Bergheim a giden varmi.Hakkinda baya sey soyleniyor soylenenler dogrumu ?

technonur

Club arkadasi

Mesaj gönderen technonur » Cmt Eki 01, 2016 9:17 pm

[quote]batuhanalkn tarafindan yazilan metin:

hazir boyle bi konu acilmisken soruyim
Berlin deki Bergheim a giden varmi.Hakkinda baya sey soyleniyor soylenenler dogrumu ?[/quote]

valla bana pek siradisi biyer gibi gelmedi orta seviyede bi club diyebilirim. Birde iceriye giriste bicok kisiyi almadilar ustu basi duzgun olduklari halde ama yabanciydilar. iceridede ozellikle bir barmen vardi ne istediginizi anlamadiginda ikinci defaya sorarken neredeyse dovecekmis gibi davraniyor dolayisiyla orasi bombostu bende hep oradan aldim icecekleri :D muzikler iyiydi ama bilemiyorum o gun oylemi denk geldi yoksa hep mi oyle.

ysFF
İletişim:

Re: Club arkadasi

Mesaj gönderen ysFF » Pzt Kas 21, 2016 12:16 am

sway yazdı:Aksam Dortmund Rush hour ya gidecem. Gelmek isteyen varsa ozelden mesaj atsin :D
Bu mesajı kaçırmışım. Kesin gelirdim, bir daha gittiğinde haberleşelim :)

JeraldRice

Re: Club arkadasi

Mesaj gönderen JeraldRice » Cum Ağu 25, 2023 11:17 am

sway yazdı: Cmt Eki 01, 2016 5:58 pm Aksam Dortmund Rush hour ya gidecem. Gelmek isteyen varsa ozelden mesaj atsin :D
Of course, I hope you have fun! I hope you have a safe and enjoyable trip :D
Heroes of Astra is an online multiplayer role-playing game with dramatic adventure and terrifying monsters, attracting millions of players on Catchmod.