Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Mayorka tatil

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
sway

Mayorka tatil

Mesaj gönderen sway » Prş Şub 11, 2016 9:29 pm

Merhaba arkadaslar

Yaz aylarina dogru Mayorka ya 1 haftaligina gitmek istiyorum. Gerek ortam guzelligi gerek almancanin yaygin olarak kullanildigindan burayi sectim. Buraya daha once gitmis olan veya konaklama ulasim konusunda bilgisi olan var mi?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mayorka tatil

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Şub 12, 2016 12:48 am

Mayorka bilmiyorum.

Tavsiyem;
Eger Almanya\'dan Mayorka\'ya ucak fiyatlari 100 Euro\'nun uzerindeyse, rynair ile Valensiya sehrine ucuz bilet bakmayi dene. Genelde 50 avro oluyor ama cogu zaman kampanya ile cok daha ucuza bilet alabilirsin.
Valensiya\'dan Ibiza veya Mayorka\'ya gunluk gemi seferleri var.
Eger Rynair ile Almanya\'dan Valensiya\'ya ucuz bilet alirsan, bir gunde Valensiya sehrini gezebilir, gece 23:00 de kalkan deniz otobuslerine (50-60 avro tek yon bilet) binerek yaklasik 7-8 saatlik yolculuk sonrasi Mayorka\'ya ulasabilirsin.

Gene ayni sekilde Ibiza adasi da cok yakin Valensiya\'ya.

Bu sekilde Valensiya\'dan Ibiza\'ya gittim.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

technonur

Mayorka tatil

Mesaj gönderen technonur » Cum Şub 12, 2016 8:45 am

Sana hangi havaalani yakin bilmiyorum ama Dusseldorf dan kampanyali Mallorca ya 80eu ya gidis donus biletleri oluyor direkt ucus en uygunu Bu olur diye dusunuyorum .. Bu arada Paket tatil olayinada bakabilirsin genelde ucak neredeyse bedavaya denk geliyor

sway

Mayorka tatil

Mesaj gönderen sway » Cmt Şub 13, 2016 9:19 pm

ferienwohnung lar onlarda 4 kisi falan kalmayi dusunuyoruz. fiyatari otellere gore cok uygun.

daha once boyle birsey yapmis olan var mi ?